Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Szukam fajnej dziewczyny - Norwegia

Czytali temat:
kinga m (409 niezalogowanych)
31 Postów

(niedziel1969)
Nowicjusz
Witam serdecznie wszystkie panie tak jak na wstepie szukam fajnej dziewczyny z Oslo lub okolic,mam na imie Tomek jezeli sa jakies Panie zainteresowane wypiciem kawki prosze o kontakt. tomek.dania3@wp.pl pozdrawiam serdecznie Tomi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
żle trafiłeś ....jakieś 90% madamm w norge jest już zajęte w chwili przyjazdu a te które przyjechały wolne polują na norwega albo ciapatego .powodzenia ..... jak trafisz na taką co zechce często pić kawę z tobą to wygrasz los na loterii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(koalski)
Stały Bywalec
Jak wyżej, z tym że ja szukam dziewczyny z Polski, a konkretnie z Poznania z dzielnicy Rataje /trzynastka tam jezdzi/.
Brunetka ma być, bo blondynki to tylko na żony się nadają
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
84 Posty

(pogodny)
Początkujący
A kto by sie za polkami ogladal , tutaj w Oslo masz o wiele ladniejsze dziewczyny niz zestresowane polki, co na kazdym kroku narzekaja )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(koalski)
Stały Bywalec
pogodny napisał:
A kto by sie za polkami ogladal , tutaj w Oslo masz o wiele ladniejsze dziewczyny niz zestresowane polki, co na kazdym kroku narzekaja )

Coś jest na rzeczy, choć o gustach jednak bym nie dyskutował.
Się przerabiało to i owo. Jedna taka to mi nawet aż z Kolumbii sweter przysłała /na pamiątkę/.
Ja po angielsku, a ona po hiszpańsku jedynie - i jak się z taką pokłócić /porządnie/.
Od tamtej pory nic tylko polka. Wyzwania lubię
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Mariusz '
(marco22)
Wiking
koalski napisał:
pogodny napisał:
A kto by sie za polkami ogladal , tutaj w Oslo masz o wiele ladniejsze dziewczyny niz zestresowane polki, co na kazdym kroku narzekaja )

Coś jest na rzeczy, choć o gustach jednak bym nie dyskutował.
Się przerabiało to i owo. Jedna taka to mi nawet aż z Kolumbii sweter przysłała /na pamiątkę/.
Ja po angielsku, a ona po hiszpańsku jedynie - i jak się z taką pokłócić /porządnie/.
Od tamtej pory nic tylko polka. Wyzwania lubię




powodzenia kolaski,tutaj nie znajdziesz kobiety....niby ladne co niektore ,allllllllle jak zaczniesz temat ...masakra
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów

(niedziel1969)
Nowicjusz
Witam serdecznie szukam mojego skarba Kochanego ma na imie Iwonka i jest sliczna brunetka Kocham ja hi hi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów

(niedziel1969)
Nowicjusz
niedziel1969 napisał:
Witam serdecznie wszystkie panie tak jak na wstepie szukam fajnej dziewczyny z Oslo lub okolic,mam na imie Tomek jezeli sa jakies Panie zainteresowane wypiciem kawki prosze o kontakt. tomek.dania3@wp.pl pozdrawiam serdecznie Tomi sprostowanie do tego postu ta dziewczyna ma na imie Iwonka i jest sliczna brunetka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty
Mariusz Ścisły
(Marniusz)
Początkujący
Buhahaha, dawno nie widziałem większego durnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok