Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Alergia u niemowlat - Norwegia

Czytali temat:
jan paweł Sylwia Kodra K MN Monika ;) Ania Nowak Kasia K (1524 niezalogowanych)
10 Postów
Sylwia Kodra
(syl1234)
Wiking
Czesc mam pytanie a raczej problem,moj synek ma miesiac i dostal alergii,najpierw go karmilam i dokarmialam mlekiem Nan i pojawila sie alergia wysypka na twarzy i glowie i postanowilam zmienic mu mleko na Hipp ,ale po tym mleku nadal jest ta wysypka choc mala,sa to takie krostki szorstkie na twarzy i zauwazylam jeszcze ze od 2 dni jest on bardzo niespokojny i placze i nie chce spac w nocy.wczesniej jadal normalnie 90 a nawet 120 a teraz roznie nawet 60ml i na dodatek je bardzo lapczywie i jest niespokojny.moze ktos mial taki przypadek lub wie o jakims alergologu w Oslo.Prosze o rade.Z gory dziekuje.Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
syl1234 napisał:
Czesc mam pytanie a raczej problem,moj synek ma miesiac i dostal alergii,najpierw go karmilam i dokarmialam mlekiem Nan i pojawila sie alergia wysypka na twarzy i glowie i postanowilam zmienic mu mleko na Hipp ,ale po tym mleku nadal jest ta wysypka choc mala,sa to takie krostki szorstkie na twarzy i zauwazylam jeszcze ze od 2 dni jest on bardzo niespokojny i placze i nie chce spac w nocy.wczesniej jadal normalnie 90 a nawet 120 a teraz roznie nawet 60ml i na dodatek je bardzo lapczywie i jest niespokojny.moze ktos mial taki przypadek lub wie o jakims alergologu w Oslo.Prosze o rade.Z gory dziekuje.Pozdrawiam


Sie idzie do lekarza i lekarz wie cos o jakims alergologu...Ja tego nie rozumiem.Jak na reklamach w polskiej tv....-Moj synek jest chory i kolezanka polecila mi syropek taki a taki,po czym -przed uzyciem skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceuta...Czy Wy kobiety jestescie az tak niereformowalne???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok