Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Rachunek od lekarza dla ciężarnej - Norwegia

18 Postów
Olimpia Olimpia
(kinia031987)
Wiking
Witam wszystkie mamy mam taki pytanko. W poprzednim tygodniu robiłam u lekarza testy na obecność bakterii MRSA, potrzebuję tego na najbliższe usg do szpitala. Oczywiście jestem w ciąży, a jak się okazało dostałam rachunek z legesenter. Czy płaciłyście coś za te badania? Pytam ponieważ telefonicznie przyspieszałam wizytę u lekarza i zastanawiam się czy ta opłata jest za badanie czy pani z recepcji nie odwołała mojej planowanej za pierwszym razem wizyty. Sama już nie wiem, bo do tej pory za żadną wizytę w ciąży nie musiałam płacić. Z góry dziękuję za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
kinia031987 napisał:
Witam wszystkie mamy mam taki pytanko. W poprzednim tygodniu robiłam u lekarza testy na obecność bakterii MRSA, potrzebuję tego na najbliższe usg do szpitala. Oczywiście jestem w ciąży, a jak się okazało dostałam rachunek z legesenter. Czy płaciłyście coś za te badania? Pytam ponieważ telefonicznie przyspieszałam wizytę u lekarza i zastanawiam się czy ta opłata jest za badanie czy pani z recepcji nie odwołała mojej planowanej za pierwszym razem wizyty. Sama już nie wiem, bo do tej pory za żadną wizytę w ciąży nie musiałam płacić. Z góry dziękuję za pomoc
Darmowe badania i opieka dla kobiety ciężarnej dotyczy spraw związanych wyłącznie z ciążą. Jeśli zachorujesz na grypę, to musisz zapłacić za wizytę.
Testy na mrsa wykonuje sie każdemu, kto w ciagu ostatnich 12 miesięcy był w szpitalu lub korzystał z usług dentysty poza Skandynawią. Ciaza widocznie nie jest tutaj czynnikiem " łagodzącym".
Na fakturze masz numer telefonu, zadzwoń i upewnij sie czy musisz zapłacić, moze to jednak pomyłka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok