Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

potrzebuje glebokiego wozka ma ktos zbedny? - Norwegia

Czytali temat:
(696 niezalogowanych)
6 Postów
Pawel K
(pawciuu)
Wiking
Witam przyjechala do mnie zona z dzieckiem i potrzebuje pozyczyc lub jak ktos ma zbedny gleboki wozek dla niemowlaka to chetnie przyjme z gory dziekuje i pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
joziek norweg
(ad_rem)
Wiking
pawciuu napisał:
Witam przyjechala do mnie zona z dzieckiem i potrzebuje pozyczyc lub jak ktos ma zbedny gleboki wozek dla niemowlaka to chetnie przyjme z gory dziekuje i pozdrawiam

Masz dziadu, darmo dajo

www.finn.no/finn/torget/resultat?keyword...;sort=0&periode=
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
262 Posty

(oppenheimer)
Stały Bywalec
ad_rem napisał:
pawciuu napisał:
Witam przyjechala do mnie zona z dzieckiem i potrzebuje pozyczyc lub jak ktos ma zbedny gleboki wozek dla niemowlaka to chetnie przyjme z gory dziekuje i pozdrawiam

Masz dziadu, darmo dajo

www.finn.no/finn/torget/resultat?keyword...;sort=0&periode=

A co to za strona? Skąd ją znasz "DZIADU"?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
joziek norweg
(ad_rem)
Wiking
oppenheimer napisał:
ad_rem napisał:
pawciuu napisał:
Witam przyjechala do mnie zona z dzieckiem i potrzebuje pozyczyc lub jak ktos ma zbedny gleboki wozek dla niemowlaka to chetnie przyjme z gory dziekuje i pozdrawiam

Masz dziadu, darmo dajo

www.finn.no/finn/torget/resultat?keyword...;sort=0&periode=

A co to za strona? Skąd ją znasz "DZIADU"?


Tak sie zlozylo, ze ukonczylem szkole podstawowa gdzie nabylem umiejetnosc czytania. Znalezienie strony jest jedynie rezultatem. Dosc klarownie na twoja glowe?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
ad_rem napisał:
oppenheimer napisał:
ad_rem napisał:
pawciuu napisał:
Witam przyjechala do mnie zona z dzieckiem i potrzebuje pozyczyc lub jak ktos ma zbedny gleboki wozek dla niemowlaka to chetnie przyjme z gory dziekuje i pozdrawiam

Masz dziadu, darmo dajo

www.finn.no/finn/torget/resultat?keyword...;sort=0&periode=

A co to za strona? Skąd ją znasz "DZIADU"?


Tak sie zlozylo, ze ukonczylem szkole podstawowa gdzie nabylem umiejetnosc czytania. Znalezienie strony jest jedynie rezultatem. Dosc klarownie na twoja glowe?


troche duzo informacji na raz, a do tego trzeba rozumiec takie zagadnienia jak przyczyna, skutek. Dlaczego tak katujesz ludziom szare komorki z rana? Jakby tego bylo malo to kopiesz umysl lezacego sarkazem, choc tego to pewnie nie poczuł.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok