Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

potrzebuje pomocy - Norwegia

Czytali temat:
(660 niezalogowanych)
3 Posty
wieslaw www
(tomach0)
Wiking
Moze przeczyta to osoba która zechce mi pomoc w zamieszkaniu w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
tomach0 napisał:
Moze przeczyta to osoba która zechce mi pomoc w zamieszkaniu w Norwegii
Zapłon to ty masz ogromniasty, raz na dwa lata.
A te twoje znajome z profilu nie chciały ci pomóc ?.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
animator
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
Jak masz sporo kasy na koncie oraz aktywną kartę bankomatową na Norwegię.
Nie boisz się latać samolotem, masz porządny zawód, znasz angielski w mowie i piśmie na przyzwoitym poziomie, to mogę tobie udzielić pokoju na trzy najbliższe miesiące.
Dysponuję czasem i samochodem osobowym, mogę dorywczo za opłatą pracować jako osobisty kierowca.
O ile oczywiście to nie jest żadna podpucha do nabijania postów, by forum jakoś działało.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
wieslaw www
(tomach0)
Wiking
to tylko znajome chcialy niechcialy niechce dyskutowac ae jezeli ktos ma takie mozliwosci zeby pomoc Gdybym mial kase nie szukalbym szczescia w norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
tomach0 napisał:
to tylko znajome chcialy niechcialy niechce dyskutowac ae jezeli ktos ma takie mozliwosci zeby pomoc Gdybym mial kase nie szukalbym szczescia w norwegii

Z zyciu nie ma nic za darmo, no moze poza ulotkami reklamowymi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
tomach0 napisał:
to tylko znajome chcialy niechcialy niechce dyskutowac ae jezeli ktos ma takie mozliwosci zeby pomoc Gdybym mial kase nie szukalbym szczescia w norwegiiA jak ty chcesz przyjechać do norwegi bez kasy ?. Czasy jeleni już się skończyły. Jak nie masz porządnego zawodu i praktyki to żaden pośrednik ciebie nie przyjmie do pracy.
Jesteś na tym forum 5 lat, a takie głupie pytania i prośby piszesz, zamiast napisać konkretnie jaki masz zawód i jaką praktykę.
Nikt za darmo nie wynajmie tobie pokoju. Jak nie masz Już nagranej pracy z polski, to na drobne wydatki 10 tysięcy złotych =20 tysięcy koron jest minimum jakie powinieneś posiada.
Jak takiej kwoty nie masz to wróć za następne dwa lata tylko z gotówką.
Tak na marginesie.
Gdyby tobie naprawdę zależało na pracy w norwegi, to przez te pięć lat jak jesteś na tym forum umiałbyś pisać i mówić na tyle dobrze iż miałbyś już dawno pracę.
Ty jak widać szukasz jedynie frajerów o ile nie jesteś kolejnym adminem, do walenia kliknięć.

Nic to, odpowiedziałem tobie na prośbę, chcesz to napisz na prywatną wiadomość w sprawie zawodu i przyjazdu. Pokój jest pusty przez trzy miesiące i czeka, jednak trzeba za niego płacić jak się mieszka.
To na razie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok