Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

okulista dla dziecka - Norwegia

Czytali temat:
Marcin Olszak (1843 niezalogowanych)
98 Postów
malina .
(carla)
Początkujący
witam, czy któras z mam była z dzieckiem u okulisty? mieszkam w Drammen ale mogę podjechać do Oslo lub gdzie te rejony w pobliżu, tylko potrzebuję infiormację gdzie prywatnie szybko mnie przyjmą?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
carla napisał:
witam, czy któras z mam była z dzieckiem u okulisty? mieszkam w Drammen ale mogę podjechać do Oslo lub gdzie te rejony w pobliżu, tylko potrzebuję infiormację gdzie prywatnie szybko mnie przyjmą?
Nie wiem co twojemu dziecku dolega, ale moze mozna pojsc do optyka, tylko trzeba wybrac jakiegos co nie tylko ma jakies lepsze wyksztalcenie, ale na tez odpowiedni sprzet. Np. w Tønsberg Interoptik ma super nowoczesny sprzet i wykonuje retina zdjecia. Moze tak samo jest w Drammen. Sama tak bylam z dzieckiem, gdy zalezalo mi na czasie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
98 Postów
malina .
(carla)
Początkujący
ucieka jej oko tzn zezuje wiec sama nie wiem ... mamy skierowanie ale to moze trwac i trwac a mi zalezy na czasie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
carla napisał:
ucieka jej oko tzn zezuje wiec sama nie wiem ... mamy skierowanie ale to moze trwac i trwac a mi zalezy na czasie.

No to optyk chyba raczej nie pasuje w tym wypadku. Nic, tylko musisz otworzyc gulesider.no i szukac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok