Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

położna w Kristiansand - Norwegia

Czytali temat:
Asia Poznanianka (1004 niezalogowanych)
1 Post
Anna Romanow
(Anna73)
Wiking
Witam serdecznie wszystkie mamy z okolic Kristiansand (I z caaalej Norwegii Jestem położna, pracowałam na oddz.porodowym w dużej klinice w Poznaniu oraz na oddz.poporodowym tu, w KRS Chętnie doradze i pomoge mamom w okresie ciazy i w pierwszych, trudnych tygodniach po porodzie. Odpowiem na trudne pytania Mysle nad stworzeniem "szkoły rodzenia"... Jeśli czujecie ze brakuje wam profesjonalnej pomocy oraz ciepłej, serdecznej opieki - czekam na kontakt i opinie Czy myślicie, ze szkoła rodzenia to dobry pomysł? Może wystarcza Wam opieka norweskiej położnej w helsestasjon? Pozdrawiam, życząc miłego dnia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Uff dobrze ze nie z Płocka to doświadczenie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
Rodziłam w Kristiansand w pierwszej połowie czerwca 2013. Chciałabym wszystkim szczerze polecić Panią Annę. Po porodzie mój synek miał zbyt niską temperaturę ciała więc polecono mi bym na noc położyła go obok siebie i ogrzała. W nocy mój synek zaczął inaczej oddychać. Dla mnie wyglądało to jak by mu było za gorąco, więc się nie zmartwiłam - szczególnie, że w szpitalu było bardzo ciepło. Wyglądał jak mały dyszący z upału piesek Pani Anna ledwo zobaczyła malca stwierdziła, że coś jest nie tak i go zbadała. Jak się później okazało nasz maluszek miał ogólną infekcję niewiadomej przyczyny (SEPSA). Gdyby nie szybka, natychmiastowa reakcja Pani Anny to kto wie jak by się to wszystko skończyło. Muszę również dodać, że Pani Anna jest osobą bardzo sympatyczną i pomocną - warto skorzystać z jej cennych porad, a czas spędzony na rozmowie będzie nie tylko wartościowy z powodu zdobytej wiedzy, ale będzie również przyjemnością. Z całego serca POLECAM!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok