Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Przedszkole - Norwegia

Czytali temat:
(754 niezalogowanych)
15 Postów
agnieszka latarska
(Agula511)
Wiking
Witam serdecznie moze ktos mi podpowie .Moja corka chodzila do przedszkola na Soli do konca grudnia 2013 r .niestety przeprowadzilam sie do innej komuny i musze czekac na miejsce w przedszkolu w nowym miejscu ,czy nie mam jakiejs mozliwosci aby przyspieszyc to,chce wrocic do pracy,Nie wiem do kogo zwrocic o pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Wiking
hmm chyba jedynie w Komunie musisz to zglosic czy jest mozliwosc przyspieszenia z powodu zmiany miejsca zamieszkania i pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Monika Sitek
(MonikaSitek)
Wiking
Możesz też pójść sama do przedszkola i spytać o wolne miejsce, jak mają to sprawę szybko załatwisz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
malgorzata mucha
(malgosia5)
Wiking
No tak kolezanka napisala ci dobze ,musisz isc do kommuny i czekac w kolejce az sie zwolni miejsce ja sama dla malej niemam przedszkola tylko czekm juz rok w kolejce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
malgosia5 napisał:
No tak kolezanka napisala ci dobze ,musisz isc do kommuny i czekac w kolejce az sie zwolni miejsce ja sama dla malej niemam przedszkola tylko czekm juz rok w kolejce
Niemniej jak ktoś czeka z założonymi rękami na Mannę z Nieba to może dłuuugo czekać aż dziecko wyrośnie z przedszkola i pójdzie do szkoły ...
---
Dla niektórych Mam to dobra Wymówka by siedzieć ciurkiem w domu ... ! .
---
A prawda jest taka , że jak w danej Wiosce jest więcej przedszkoli , to dobrze jest samej zadbać o przyspieszenie w znalezieniu wolnego miejsca ...
---
Sposobów jest wiele .
Moja dalsza Znajoma chodziła z córką i synem po przedszkolach w okolicy i proponowała darmową pracę tylko by dzieci miały kontakt z rówieśnikami i językiem ... .
Sama ledwo co dukała po angielsku , a jeszcze gorzej w norsk , jednak miała napisane to wszystko po norwesku przez nauczyciela z kursu gdzie nieraz przychodziła z dziećmi jak stary , był dłużej w pracy .
---
I po obejściu wszystkich miejscowych przedszkoli , znalazła w końcu miejsce dla dzieci i prace dla siebie nawet w jakiejś części odpłatną ...
---
Tylko to trzeba mieć samozaparcie ,
nie tylko podczas zatwardzenia na kiblu ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
Gabriel napisał:
malgosia5 napisał:
No tak kolezanka napisala ci dobze ,musisz isc do kommuny i czekac w kolejce az sie zwolni miejsce ja sama dla malej niemam przedszkola tylko czekm juz rok w kolejce
Niemniej jak ktoś czeka z założonymi rękami na Mannę z Nieba to może dłuuugo czekać aż dziecko wyrośnie z przedszkola i pójdzie do szkoły ...
---
Dla niektórych Mam to dobra Wymówka by siedzieć ciurkiem w domu ... ! .
---
A prawda jest taka , że jak w danej Wiosce jest więcej przedszkoli , to dobrze jest samej zadbać o przyspieszenie w znalezieniu wolnego miejsca ...
---
Sposobów jest wiele .
Moja dalsza Znajoma chodziła z córką i synem po przedszkolach w okolicy i proponowała darmową pracę tylko by dzieci miały kontakt z rówieśnikami i językiem ... .
Sama ledwo co dukała po angielsku , a jeszcze gorzej w norsk , jednak miała napisane to wszystko po norwesku przez nauczyciela z kursu gdzie nieraz przychodziła z dziećmi jak stary , był dłużej w pracy .
---
I po obejściu wszystkich miejscowych przedszkoli , znalazła w końcu miejsce dla dzieci i prace dla siebie nawet w jakiejś części odpłatną ...
nie doradzaj tylko rusz dupsko za robota leniu patentowany
---
Tylko to trzeba mieć samozaparcie ,
nie tylko podczas zatwardzenia na kiblu ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
gargamello dał głos :
nie doradzaj tylko rusz dupsko za robota leniu patentowany

Odezwał się w temacie z konkretną poradą , następny tępy gamoń ...
---
Nic
Tylko
Żałość
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok