Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Beata W Karolina Wyszkowska Stuleblak genowef Damiansen Nowak (8194 niezalogowanych)
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Posola40 napisał:
A propos zasmiecania jesli bylbys tak uprzejmy to zgodze sie z twoim ostatnim postem byle bys juz nie odnosil sie do zadnych moich postow bo piszesz bez sensu a ja oczekuje tylko konkretow a nie bezsensownego paplania...

Konkretem jest twoje lewe konto na MN i fejsie, więc nie licz na to że będę poważnie traktował twoje wpisy.
Czym innym jest anonimowość od podszywania się pod kogoś, panial?

Jak można w takim przpadku traktować twoje wpisy inaczej niż spam?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Martin Petterson
(dj_Soft)
Wiking
Hmmmm moze i fejkowe konto tego nie wiem i nie zamierzam sprawdzac ale nie tylko zalozycielka tematu to czyta i osoby ktore cos dodaja tutaj. To jest forum dla wszystkich ludzi i jak sobie niektorzy chca byc anonimowi to niech sa, mi to osobiscie nie przeszkadza. Nie bede sie bawil w dochodzenia bo mnie to nie obchodzi czy to konto wogole ma fb.Nie walcze o zlote gacie i inne cuda, nie potrzebuje tez zatrudnienia, zeby mi ktos nie wyrzygal za minute. Ktokolwiek tu napisal temat o "fajnej dzielnicy" to nie po to zeby ublizac a z tego co widze to wszyscy atakuja byle kogo. Inne matki tez na pewno czytaja ten temat i moze komus sie to przyda. Prawda jest przykra. Czy ja zaloze temat czy ktos anonimowy, czy temat jest trafiony czy luzny to zawsze znajdzie sie banda aktywnych inaczej ktorzy sie zywia byle wpisikiem osmieszajac na sile drugiego czy uzywajac zalosnych wbitek. Skoro dla Ciebie temat jest nieciekawy , zalozyciel podejrzany czy nie lubiany to nie pisz i nie rob spamu bo ja w przeciwienstwie do Ciebie pisalem sensownie pod tematem do czasu do poki trole nie atakowaly. To ty zazucasz ludziom jakies swoje domysly ze konto Ci sie nie podoba ze temat fejkowy (jak temat moze byc fejkowy ?) wiem ze zaraz jeden z tych troli pojedzie po mnie bo u polakow to normalne . Szkoda bo b. duze forum i zamiast kazdy szukac czegos co go interesuje to ludzie tu pisze zeby pisac byle gdzie z czego wychodza niepotrzebne zgrzyty i chore przepychanki slowne. Wiem ze chwile znajdzie sie kilka osob ktore mi nizej napisza ze "mialo mnie juz tu nie byc" albo ze "spamuje" ale ja sie pytam pierwszy , co im to da ?
Zajmijcie sie czyms ciekawym idzcie na spacer jesli was to nie dotyczy albo nie interesuje , po prostu zajmijcie sie czyms bardziej pozytecznym niz swoimi wiecznymi oskarzeniami , bluzgami w storne innych. Kazdy tutaj na pelnej anonimowosci mocny i obrzuca blotem drugiego a pozniej pewnie razem vodke pija, koledzy na nieswiadomce. Ja np. jestem ciekawy dzielnic czy miejscowosci na polnocy kraju i liczylem na wpis od byle kogo (moze byc z fejkowym kontem i brzydkim avatarem oby pisal z sensem) z reszta szkoda czasu....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Anonimowość a lewe konto żeby robić z ludzi idotow to dwie różne sprawy, nie potrafisz tego odróżnić to twój problem. Ja ma wyebame tego trola co się zwie "posola40" i tyle.

Prace na platformach będzie zalatwiać....


Pretensje miej do administracji o taki stan, który jest im na reke.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
dj_Soft napisał:
wiem ze zaraz jeden z tych troli pojedzie po mnie bo u polakow to normalne .
ale ty ganisz, czy chwalisz polaków
bo nie wiem jak cię potraktować?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Ola B.
(Posola40)
Wiking
Jakby jeszcze GAMOŃ kwadratowy napisał gdzie taka propozycja padła.....i przestał szczekać jak mały kundelek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
Te didzej!

Skoro tutaj tak cie przesladuja rozne bandy,hejterzy itp,itd,to zrob w koncu cos z sensem i tak jak obiecales...daj se spokoj!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Martin Petterson
(dj_Soft)
Wiking
ty zdzira , mnie tu nie przesladuja,moze tobie ktos w dziecinstwie krzywde zrobil ze taka mocna jestes przed komputerkiem i warczysz na caly swiat, raczej mam beke z takiego prostactwa jakie reprezentujesz. " se pojde jak se bede mial ochote se pojsc" a ty szczekaj dalej i warcz wrrr.
Co do polakow to jest nacja jak kazda inna.W srod polakow jak i norwegow i wszystkich innych ludzie sa rozni. Zdarzaja sie ludzie i frajerki szczekajace. Nie o tym wogole pisalem.Kazdy ma oczy i widzi kto tutaj co soba reprezentuje. Nie mialem najmniejszego zamiaru ani powodu zeby kogos ganiac czy ublizac i nie dziele ludzi na polakow czy na norkow. W twarz nie dam sobie pluc jak kazdy tutaj . Nie wiem jakie macie doswiadczenia z rodakami ja mam raczej dobre i nie ganiam tu nikogo. Troche slaba sie robi ta pyskowka pod tematem "fajna dzielnica" ja napisalem co mysle o tym "ublizaniu" bo poprostu tego nie rozumiem , po co to jest ? nie pisal bym o tym gdyby sie to nie rozwinelo w tym temacie.
(Joseph) ja mam to gdzies czy ty myslisz ze ja sie nabieram na lewe konta. Napisalem ci juz co o tym mysle i tak wlasnie jest. Nie interesuje mnie co uzytkownik drugiemu obiecuje i czy ma konto na fotce czy a naszej klasie. Pisalem ze zadna praca mnie nie interesuje mam idealna i nie zmienie na zadna Ja pisalem tu pod tematem i zgodnie z tematem bo mialem taka ochote .Po to jest to forum wiesz ? Zeby pisac o np. fajnych miejscach w norwegi nie koniecznie trzeba wszystkich od razu przeswietlac, sprawdzac i osadzac jak to robisz. Fakt ze administracja daje d... z tymi postami bo mogli by chociaz czesciowo tego pilnowac zeby tematy trzymay sie tematu a nie zjerzdzaly na przepychanki nikogo nie obchodzace. Chcialem nawiazac w tym temacie kontakt z kims z wysokiej polnocy ale widze ze nic z tego . Lapanie za slowka i te zjebane docinki nic nie wprowadzaja ani do naszego zycia ani na forum MN. Jak zdazylem zauwazyc to za 3 minuty ktos zacytuje urwany fragment z calego kontekstu i bedzie dalej sie sadzil wiec wybaczcie

jakby jednak ktos normalny byl z polnocy i mial chwile czasu ... hehe to ja chetnie popisze ale prywatnie bo tu sie nie da.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
ooo z północy
to Gabryś
niech no tylko trochę przetrzeźwieje i z kotami się upora
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
dj_Soft napisał:
hehe to ja chetnie popisze ale prywatnie bo tu sie nie da.
[/b][/quote]

...znowu obiecanki-cacanki!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok