Mam do Was pytanie, moze ktoś z was się orientuje. Podjęłam prace jako Extrahjelp. teraz zaszłam w ciąże. czy moge skorzystać ze zwolnienia lekarskiego? czy mnie to nie dotyczy? pozdrawiam was!
12 Lat, 5 Miesięcy temu
1 NOK
Pracujesz w Norwegii w swoim zawodzie, ale nadal nie masz fagbrev? W wielu branżach to właśnie osoby bez potwierdzonych kwalifikacji zarabiają mniej i jako pierwsze tracą pracę. Zapraszamy do udziału w egzaminie czeladniczym na terenie Norwegii. Oprócz odpowiednika norweskiego Fagbrev/Svennebrev, otrzymujecie również polski dyplom czeladnika - Dwudniowe egzaminy są w języku polskim - sobota egzamin praktyczny i niedziela egzamin teoretyczny ustny i pisemny. D&A Spesialistene AS , jako pierwsza ...