Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
(3494 niezalogowanych)
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
o co cholera chodzi z rozłąkowym na żonę ,na dziecko ...nie ma czegoś takiego

jeszcze trochę a na żonę wymyślicie bonifikatę -kosmiczną
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty

(janina001)
Wiking
EVIL napisał:
o co cholera chodzi z rozłąkowym na żonę ,na dziecko ...nie ma czegoś takiego

jeszcze trochę a na żonę wymyślicie bonifikatę -kosmiczną
wiadomo o co chodzi))chodzi o to aby jak najwięcej kasy wydebic z norweskich urzedow)))po prostu brak slow .......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
janina001 napisał:
EVIL napisał:
o co cholera chodzi z rozłąkowym na żonę ,na dziecko ...nie ma czegoś takiego

jeszcze trochę a na żonę wymyślicie bonifikatę -kosmiczną
wiadomo o co chodzi))chodzi o to aby jak najwięcej kasy wydebic z norweskich urzedow)))po prostu brak slow .......


mi o temat nie chodzi w ogóle bo ta kobieta ma przeciągi w głowie ,jedno wiem na pewno głupi i nie znający przepisów są szczęśliwsi, jakoś tak im spływa ,gorzej jak maja potem zwrócić

rozłąkowe taką nazwę tylko Polak mógł wymyślić
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty

(janina001)
Wiking
EVIL napisał:
janina001 napisał:
EVIL napisał:
o co cholera chodzi z rozłąkowym na żonę ,na dziecko ...nie ma czegoś takiego

jeszcze trochę a na żonę wymyślicie bonifikatę -kosmiczną
wiadomo o co chodzi))chodzi o to aby jak najwięcej kasy wydebic z norweskich urzedow)))po prostu brak slow .......


mi o temat nie chodzi w ogóle bo ta kobieta ma przeciągi w głowie ,jedno wiem na pewno głupi i nie znający przepisów są szczęśliwsi, jakoś tak im spływa ,gorzej jak maja potem zwrócić

rozłąkowe taką nazwę tylko Polak mógł wymyślić
nic dodac nic ujac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Reasumujc pytanie brzmi mniej więcej: Czy mogę wpaśc tu na chwilę w ciąży, urodzić dziecko, dostać kasę i wrócić do Polski i czy mój mąż i ja na tym tylko zyskamy nic nie tracąc, tzn. cała kasa na dziecko spłynie na konto, a ja sobie wrócę i mąż nadal będzie się rozliczał jako pendler?
raczej czy moge wpasc na chwile zeby cala kase wziasc i zeby maz nic nie dostal
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
Barbara Kopeć
(Barbarella83)
Wiking
Dziękuję WAM za szczere odpowiedzi,
Widać że Polak Polakowi nie pomoże.
Wy też byliście w podobnej sytuacji i mieliście dużo pytań i pewnie wszystko od razu wiedzieliście i nikogo nie prosiliście o pomoc.
Jeśli tak to szacun.
Wszyscy którzy wypowiedzieli się na tym forum na 100% nie wzieli ani grosza od Państwa Norweskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Takie pytanie mi jeszcze przychodzi go głowy : CO ROBICIE W NORWEGII W POLSCE PRZECIEŻ JEST NAJLEPIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
Idz sie utop!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty

(janina001)
Wiking
BasiaS napisał:
Dziękuję WAM za szczere odpowiedzi,
Widać że Polak Polakowi nie pomoże.
Wy też byliście w podobnej sytuacji i mieliście dużo pytań i pewnie wszystko od razu wiedzieliście i nikogo nie prosiliście o pomoc.
Jeśli tak to szacun.
Wszyscy którzy wypowiedzieli się na tym forum na 100% nie wzieli ani grosza od Państwa Norweskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Takie pytanie mi jeszcze przychodzi go głowy : CO ROBICIE W NORWEGII W POLSCE PRZECIEŻ JEST NAJLEPIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie w<Nie wzielam ani korony od panstwa Norweskiego wrecz przeciwnie jeszcze im place 36%podatek ,tak wiec nie dziw sie ze reakcje sa takie jak moje bo wiele rodzin polskich mieszka itu i nie ciagnie kasy tylko uczciwie pracuje ,nienawidze kombinatorow ,myslisz ze nie znam ludzi ktorzy oszukuja jak tylko moga.....az wstyd sie przyznac ze jest sie polka,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
Barbara Kopeć
(Barbarella83)
Wiking
]nie w<Nie wzielam ani korony od panstwa Norweskiego wrecz przeciwnie jeszcze im place 36%podatek ,tak wiec nie dziw sie ze reakcje sa takie jak moje bo wiele rodzin polskich mieszka itu i nie ciagnie kasy tylko uczciwie pracuje ,nienawidze kombinatorow ,myslisz ze nie znam ludzi ktorzy oszukuja jak tylko moga.....az wstyd sie przyznac ze jest sie polka,[/quote]

A myślisz że mój mąż nie płaci, oczywiście że płaci jak każdy....
Tu nie chodzi o kombinatorykę tylko o wiedzę!
To że Ty nie bierzesz od Państwa Norweskiego ani korony to twoja sprawa. Mój mąż zna mnóstwo osób pracujących w Norwegii które pracując tak ponad 10 lat nie wiedziały że mogą wziąść cokolwiek na żonę czy dzieci które są w polsce. Ich strata.
Ja chce się tylko dowiedzieć czegokolwiek.
Ale prawda jest taka że Polak Polakowi nie chce pomóc bo czemu by drugiemu miało być lepiej niż jemu....Takie realia, łudziłam się tylko że na tym forum znajdę dobrą dusze.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
BasiaS napisał:
Dziękuję WAM za szczere odpowiedzi,
Widać że Polak Polakowi nie pomoże.
Wy też byliście w podobnej sytuacji i mieliście dużo pytań i pewnie wszystko od razu wiedzieliście i nikogo nie prosiliście o pomoc.
Jeśli tak to szacun.
Wszyscy którzy wypowiedzieli się na tym forum na 100% nie wzieli ani grosza od Państwa Norweskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Takie pytanie mi jeszcze przychodzi go głowy : CO ROBICIE W NORWEGII W POLSCE PRZECIEŻ JEST NAJLEPIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


dostałaś wszystkie info w zeszłym tygodniu po długiej dyskusji w twoim temacie .....jak jesteś tak tępa jak mąż który pracuje w norge i nic nie ogarnia to lepiej nie planujcie tych dzieci
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok