Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
T Y Milena Dutkowska Mily Xyz Sylwia Zadara Joanna Nowak kasial1 AnnaKa Damian Sawicki Magda151 (6052 niezalogowanych)
21 Postów

(Sandraw)
Wiking
ja chodzilam tylko w Norwegii do lekarzy ale wg moich wiliczen wszystko sie zgadza ,a co bedzie to sie okaze nie wazne czy wczesniej czy pozniej wazne, zeby bylo zdrowe i tego wszystkim zycze mam nadzieje ,ze juz niedlugo pochwalisz sie swoja pociecha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
60 Postów
Joanna Jędras
(kropkastopka)
Początkujący
Pewnie ze zdrowie najważniejsze co do terminów, pytałam o te rozpiętość lekarza i powiedział,ze tak jest nie jestem pierwsza to która ma 2 terminy. Ale powiem ze bliżej prawdy są Norwegowie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
karolina kwiatkowska
(karolcia85)
Wiking
I ja sie dolacze
termin juz za 10 dni,wiec czekamy z niecierpliwoscia na nasza Zuzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
60 Postów
Joanna Jędras
(kropkastopka)
Początkujący
Heh mój termin z usg norweskiego to 1 grudzień i też czekamy na Zuzię
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
karolina kwiatkowska
(karolcia85)
Wiking
A gdzie bedziesz rodzila?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Karolina Małek
(kalaM)
Wiking
Ale wam dziewczyny dobrze ja dopiero mam 3 grudnia Usg, i termin niby mam na koniec kwietnia. A tak bym chciała byś juz po ) Bede rodzić w Stavanger może jest też tu ktos z okolic??????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
karolina kwiatkowska
(karolcia85)
Wiking
Nie wiem jak inne cięzarowki ale moja ciaza smignela bardzo szybko,bez zadnych komplikacji i wyjatkowych dolegliwosciWiec nawet sie nie obejrzysz a zaczniesz rodzic))
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Violetta Majnusz
(fasolina)
Wiking
Witajcie wszystkie przyszłe mamy
Ja sie dolaczam do forum, bo moj termin to 14 luty i spodziewamy sie dziewczynki, alez wysypalo dziewczynkami.
Brzuszek juz widac i poki co mamy narazie ubranka, i wozek a mebelki bedziemy kompletowac po polowie grudnia.
Jakby jakas przyszla mama miala ochote na spotkanie, pogaduchy, spacer albo poprostu kiepski dzien i chec spedzenia go w jakis innych czterech katach dajcie znac
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
60 Postów
Joanna Jędras
(kropkastopka)
Początkujący
Hejka. Ja juz po. Poród był ciężki ale dałam rade. Opieka- położne, lekarze cudowni !!!
polecam akupunkturę, działa cuda na problemy i przyspiesza poród pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kasia Bugalska
(kasiek8307)
Wiking
Witam. Ja też już po termin miałam na 7 listopada, ale szybciej wywoływali poród. Synuś już za duży był i urodziłam 1 listopada przez cesarke Kubusia który miał 4675gr i 56 cm. Rodziłam w Ulleval. I bardzo jestem zadowolona! wszysy uśmiechnięci, mili, bardzo pomagaja, i praktycznie do szpitala trzeba ze sobą zabrać kapcie i żel pod prysznic i ubranka na wyjcie. tak WSZYSTKO JEST!!! Pozdrowionka i powodzenia dla przyszłych mamuś
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok