Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Joanna Słupek Krzysztof Sreba Łukasz Stępniak sebastian sebastian wojciech rogosz łukasz stępniak Sandra Stawiszynska Sandra2242 (2715 niezalogowanych)
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Karol ja akurat pisze o fastlege dla mnie to konował i nie wiem jak on zrobił studia medyczne.
I dużo się słyszy o takich przypadkach.

Ze specjalistami jest trochę lepiej sama mam ostatnio styczność z lekarzami z Bergen są bez zarzutu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Anna82 napisał:
Karol ja akurat pisze o fastlege dla mnie to konował i nie wiem jak on zrobił studia medyczne.
I dużo się słyszy o takich przypadkach.

Ze specjalistami jest trochę lepiej sama mam ostatnio styczność z lekarzami z Bergen są bez zarzutu.


Tylko czekalem jak padnie to stwierdzenie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
To się doczekałeś!
Co tu dużo pisać w nie których kwestiach są 100 lat za murzynami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
Nowicjusz
Anna82 napisał:
Każdy ma swoje doświadczenia z tutejszymi lekarzami ja niestety im nie ufam, i nie musisz się zgadzać z moją wypowiedzią, takie jest moje zdanie i nie wiem co musiałoby się stać żeby je zmienić.

Na pewno i tu i w Polsce sa lepsi i gorsi lekarze. Duzo zalezy tez od "chemii" miedzy pacjentem a lekarzem. Czesc Polakow niestety nadal nie ufa lekarzowi od ktorego nie wychodza z recepta na min. 10 lekow i 2 skierowaniami po kazdej wizycie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Moze i sa, ale gdyby byli kompletnymi konowalami i debilami to by medycyny nie skonczyli. Taka prawda. Fakt, wyklady dla obcokrajowcow na Polskich uczelniach sa prostsze niz dla Polakow, ale co zrobic.

Poloniae, cura te ipsum!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok