Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

7 Postów
katarzyna rka
(kvinne86bgo)
Wiking
widze ze wiekszosc z was jest z oslo - gdzie tam do mojego bergen ciut daleko .


chcialabym sie was zapytac - dostaje te 970nok na malego - ale doczytalam ze iz z racji ze jestem - samotnie wychowuajca nalezc mi sie powinno jeszcze 660nok - nie wiecie jak sie to qrde nazywa bo na stronie navu tego nie znalazlam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
agnieszka ???
(aga5807)
Wiking
witaj tego to nie wiem ale wiem ze jak dziecko ukonczy rok to nalezy sie duzo wiecej o ile dziecko nie chodzi do przedszkola
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
katarzyna rka
(kvinne86bgo)
Wiking
mnie nie mila pani w navie - poinformowala ze z raci iz nie przebywam na teremie norwegii 3 lat - nic mi sie nie nalezy - oprocz tych 970 nok, no jakos daje sobie rade, ale bywa ciezko - mam nadzieje ze mlody od marca dostanie iejsce w przedszkolu - bo inaczej to nie wiem co zrobie a do pracy trzeba wrocic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
agnieszka ???
(aga5807)
Wiking
wiesz nie mam pojecia czy musisz tu byc trzeba sie popytac jkogos kto ma tym jakies pojecie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Wiking
a ja jestem facetem też bardzo niedługo w norwegi i też nie znam tu nikogo bardzo chętnie wyjdę na miasto w celach rozrywkowych oczywiście jeśli się trafi fajna dziewczyna czy kobieta tym bardziej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
KATARZYNA WOLAK
(GEORGIA)
Wiking
WITAM. JA DOPIERO BĘDĘ SAMOTNĄ MATKĄ, ROZWIĄZANIE MAM 05/01/2014. ALE CHĘTNIE POROZMAWIAM I WYMIENIĘ SIĘ DOŚWIADCZENIAMI Z PRZYJEMNOŚCIĄ. MOGĘ SIĘ UMÓWIĆ NAWET KOŁO TEGO TYGRYSA, WSZYSCY SIĘ TAM UMAWIAJĄ. POZDRAWIAM. A TERAZ MAM CZAS...CZEKAM NA KONTAKT
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Kasia Lech
(agentkakasia22)
Wiking
Witam ja mieszkam na rommen mam 18 msc córeczkę,chętnie poznamy mamusie i dzieci z naszych okolic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
AGNIESZKA Wx
(kokeshi)
Wiking
Witam,

bardzo chętne poznam dziewczyny samotnie wychowujące dzieci, gdyż sama ostatnio zostałam samotną matką, proszę o kontakt na email momoiro@op.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Aneta C
(Anet1234)
Wiking
Hej dziewczyny i jak z tym spotkańiem ????
Dojdzie to wogole do skutku . dajcie znac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok