Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

gdzie mamy polki?oslo - Norwegia

Czytali temat:
Wojciech Nurzyński miro Scigacz Kazimierz Foremny rafiii jaki Barnej Bart2807 Łukasz Rosłaniec (2341 niezalogowanych)
21 Postów
Katarzyna Bb
(Kasia8885)
Wiking
Gdzie w Oslo jest jakis duzy fajny plac zabaw, gdzie przebywaja mamuski? Szukamy towarzystwa do zabaw
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
anna kkk
(temi)
Wiking
hej jestem Ania i mam roczna coreczke, nieszkam na okern i znalazlam jak narazie 1 plac zabaw... nie jest to jakies mistrzostwo ale plac zabaw nawet fajny
a gdzie mieszkasz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Katarzyna Bb
(Kasia8885)
Wiking
Ulleval
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
monika wyszyńska
(desprados)
Wiking
ja mam 1,5 roczna coreczke i mieszkam blisko okern, mozemy sie kiedy umowic na spacer,choc teraz pogode mamy ciezka...ale kawke wszedzie mozna wypic...a czy twoja corka chodzi do przedszkola???moja jeszcze nie....
.jak bedziesz miala ochote to daj znac pozdrawiam Monika
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
An Kwiat
(ankwiat)
Wiking
Dziewczyny, dolaczcie do nas: www.facebook.com/groups/PolskieMamywOslo/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
Polki mamy (przewaznie) w Polsce!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Magda Schubert
(madziula326)
Wiking
Cześć, fajny plac zabaw jest w parku frognera.Zawsze jest tam duzo dzieci moja cora go uwielbia!pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
Zainspirowana zostałam do założenia nowej grupy na facebooku dla Polskich Mam w całej Norwegii przez założenie ponad rok temu grupy dla Polskich Mam w Bergen (289 członków), która dość dobrze funkcjonuje, codziennie dołączają do Nas nowe Mamy. Pomagamy sobie wzajemnie jak tylko możemy, zawieramy nowe znajomości, informujemy się o wszystkim co się dzieje, dzielimy przepisami i doświadczeniem na temat dzieci w każdym wieku. I chciałabym aby można było sobie pomóc nie tylko na terenie Hordaland ale na każdym innym terenie w całej Norwegii!


www.facebook.com/groups/1394340810815333/

Zapraszam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok