Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Ja i moja 3letnia córka szukamy koleżanek-OSLO - Norwegia

Czytali temat:
boj fra oszlo Wariat112 askak91 (1576 niezalogowanych)
8 Postów
Ewelina S
(Loka)
Wiking
Witam

Jestesmy z moją 3-letnią córką od 3 tygodni w Norwegii. Mój mąż pracuje cały dzień a my umieramy z nudów :/ spacery do sklepów się nam znudziły, dlatego chetnie poznamy mamę z dzieckiem aby ponudzić się wspólnie

Mieszkamy w Roa, ale chetnie nawiążemy kontakt z Polkami z Bogstad, Eiksmarka, Osteras, Ullern, Holmenkollen, Bekkestua, Lysaker.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Ewelina S
(Loka)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów

(Arwena1975)
Wiking
szkoda ze ja nie mieszkam w oslo. ......tez mam coreczke w tym samym wieku.pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
Loka napisał:
Witam

Jestesmy z moją 3-letnią córką od 3 tygodni w Norwegii. Mój mąż pracuje cały dzień a my umieramy z nudów :/ spacery do sklepów się nam znudziły, dlatego chetnie poznamy mamę z dzieckiem aby ponudzić się wspólnie

Mieszkamy w Roa, ale chetnie nawiążemy kontakt z Polkami z Bogstad, Eiksmarka, Osteras, Ullern, Holmenkollen, Bekkestua, Lysaker.



Loka jak z jez..pytam,bo jesli nikt sie nie znajdzie to sa przedszkola,gdzie możesz isc z córeczka 3 razy w tyg lub codziennie płacac za to 10-30 kr a nawet wcale...pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Ewelina S
(Loka)
Wiking
Mówisz o otwartych przedszkolach? Jestem nowicjuszką tutaj, coś mi się obiło o uszy, ale gdzie jest takie otwarte przedszkole w mojej okolicy nie mam pojęcia, bo chętnie bym skorzystała z takiej opcji zanim mała pójdzie do przedszkola z prawdziwego zdarzenia. Język- ang komunikatywny, norweski - mam kursik multimedialny i telewizje wyłącznie po norwesku oglądam- kwestia czasu i myslę, że jakoś się dogadam.

Oppland- a czy Ty się orienyujesz czy w mojej okolicy są takie otwarte przedszkola?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Ewelina S
(Loka)
Wiking
Arwena, ja również załuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
Loka napisał:
Mówisz o otwartych przedszkolach? Jestem nowicjuszką tutaj, coś mi się obiło o uszy, ale gdzie jest takie otwarte przedszkole w mojej okolicy nie mam pojęcia, bo chętnie bym skorzystała z takiej opcji zanim mała pójdzie do przedszkola z prawdziwego zdarzenia. Język- ang komunikatywny, norweski - mam kursik multimedialny i telewizje wyłącznie po norwesku oglądam- kwestia czasu i myslę, że jakoś się dogadam.

Oppland- a czy Ty się orienyujesz czy w mojej okolicy są takie otwarte przedszkola?


w twojej okolicy to nie mam pojęcia ale spytaj w helsestasjon....zreszta swięta zaraz to dowiaduj sie po nowym roku...a jak ci nie wyjdzie to napisz mi na priv moze postaram ci sie pomóc w tym temacie pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Ewelina S
(Loka)
Wiking
Dzięki serdeczne Oppland
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
Loka napisał:
Dzięki serdeczne Oppland

nie za ma co
podziękujesz jak się załatwi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
78 Postów
Sylwia Bochenska
(Fionnka)
Początkujący
hej Loka jak jestes z roa to masz niedaleko siebie otwarte przedszkole na hovseter wiem bo sama tam chodzilam z moja corcia! mieszkamy na smestadzie to w sumie nie daleko od was wiec jak bys miala ochote sie spotkac to pisz. pozdrawiamy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok