Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Cesarka - Norwegia

Czytali temat:
Marcin Krukowski Mariusz Pr. Agata Dymna (2428 niezalogowanych)
1 Post
sylwia adamus
(sylwia5)
Wiking
Czy poród przez cesarskie cięcie jest w Norwegii bezpłatny? Czy trzeba kombinować i płacić jak w Polsce?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Cesarske ciecie wykonuje sie w Norwegii tylko wtedy kiedy zachodzi taka potrzeba a nie dlatego, ze ktos sobie tak zyczy - w zwiazku z tym jest bezplatne. Kombinowanie nic tu raczej nie da.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
477 Postów
Kalba Kalba
(Królowa_Korba)
Wyjadacz
Cesarka jest bezplatna. To prawda, robia ja tylko gdy zachodzi taka potrzeba,ale wystarczy ze powiesz, ze sie boisz, masz niski prog bolowy i potraktuja to jako wskazanie do cesarskiego ciecia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów

(jasmin77)
Nowicjusz
Jeśli nie masz przeciwwskazań do porodu naturalnego, to nie decyduj się na cesarkę.
Nie jestem żadną Matką Polką jakby mnie tu niektóre dziewczyny nazwały, ale mam porównanie, gdyż urodziłam dwoje dzieci, a trzecie to była cesarka i dla mnie to było okropne, a zwłaszcza samopoczucie po cesarce.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów

(jasmin77)
Nowicjusz
Aby uściślić to w Polsce za cesarkę nie płaciłam i nie była ona na moje życzenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
jasmin77 napisał:
J a trzecie to była cesarka i dla mnie to było okropne, a zwłaszcza samopoczucie po cesarce.
Pozdrawiam

Jakby nie bylo to jest to operacja. Ale 4-6 dni po i jest sie na nogach, choc moze nie jest sie jeszcze zupelnie sprawnym - czyli pomoc w domu potrzebna przez te 2 tyg. po operacji, szczegolnie jak sie ma niemowlaka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(nata89)
Wiking
Co do cesarki to zrobia ci ją dopiero jak będzie naprawde źle. Ja się męczyłam MEGA a oni zastosowali po 16 godz dopiero vacuum a jak to dwz razy nie dało rezultatu to moją małą wyciagneli kleszczowo ale też nie za pierwszym tylko za drugim razem się dopiero udało. A mogli zrobić cesarke prawda? Żebyśmy się nie męczyły, ale tak to jest w Norwegi. Wszystko naturalnie... Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
nata89 napisał:
Co do cesarki to zrobia ci ją dopiero jak będzie naprawde źle. Ja się męczyłam MEGA a oni zastosowali po 16 godz dopiero vacuum a jak to dwz razy nie dało rezultatu to moją małą wyciagneli kleszczowo ale też nie za pierwszym tylko za drugim razem się dopiero udało. A mogli zrobić cesarke prawda? Żebyśmy się nie męczyły, ale tak to jest w Norwegi. Wszystko naturalnie... Pozdrawiam
Ja mysle, ze w gre wchodzi glownie ekonomia. Szpitale nie stoja ostatnio najlepiej ekonomicznie, a operacja kosztuje i to zdrowo. Jak ja mialam cesarskie ciecie to na sali operacyjnej bylo 11 osob!
Fakt, stan byl krytyczny, nawet na mojego meza nie czekali z zaczeciem operacji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(nata89)
Wiking
U mnie też było z 10. Co ma być to będzie. Powodzenia dla przyszłych mam, bądzcie silne...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
477 Postów
Kalba Kalba
(Królowa_Korba)
Wyjadacz
Co do samopoczucia to chyba zalezy od organizmu. Ja po trzech godzinach siedzialam w kafejce i pilam kakao
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok