Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
46 Postów
Elka Zielińska
(sue135)
Nowicjusz
na pewno nie kupisz tutaj herbatek granulowanych hipp :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
j.j brak
(justyna3)
Nowicjusz
a herbatke koperkowa mozna tu kupic jak tak to czy w aptece czy w zwyklym sklepie mozna dostac i jak sie daje ten maltekstrakt czy cos takiego do mleka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Kasia Pawłoś
(Kaila)
Wiking
dodaj 0.5 łyżeczki do mleka, spróbuj też soczku śliwkowego (2-3 łyżki stołowe raz dziennie)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów
Genowefa Pigwa
(GenowefaPi)
Stały Bywalec
Hippa moze nie dostaniesz, ale jakas inna tak, w aptece mi kiedys pani proponowala, ale nie byla mi potrzebna więc nawet nie wiem jak sie nazywala, ale na pewno sa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
zaneta k
(Versace)
Wiking
Ja mam herbatke koperkową,moge oddac.Mieszkam w Oslo.Jeśli będziesz potrzebować to pisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
j.j brak
(justyna3)
Nowicjusz
dziekuje za odpowiedz jutro jade z maluszkiem na szczepienie to najwyzej sie zapytam w helse a jak cos to odezwe sie po herbatke jeszcze raz dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
Maniak
Olivuś napisał:
...Ja mam herbatke koperkową...
A czy ten koperek jest w saszetkach czy luzem?

Podobno jest roznica?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
186 Postów
Mateusz Okoń
(kuurc)
Stały Bywalec
Chciałbyś nauczyć się jezyka NORWESKIEGO przy minimalnym wysiłku? Nie masz czasu ani pieniędzy na drogie kursy językowe?
Lubisz słuchać czegoś w samochodzie, domu, tramwaju, autobusie?
Przygotowujesz się DO, rozmowy o pracę, egzaminu lub po prostu chcesz się w końcu dogadać z kimś na wakacjach?
allegro.pl/listing/user.php?us_id=16549743
Polecam bo mi NAPRAWDE POMÓGŁ!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
75 Postów
Roksana Muszyńska
(roxanka)
Początkujący
Ja dosc czesto stosuje malt do mleka bo moj po tym mleku na ulewanie robi twarda kupke i sie sprawdza ale ostroznie podawaj bo moze dostac rozstroju wiec najlepiej najpierw dawaj mu np 2x dziennie a jak to nie pomoze to do kazdego mleka Ja mam herbatki Hipp z polski ale jak moj maly byl niespokojny to kazaly mi kupic fennikel te ale to dodajesz do mleka od 0.5-1 ml bo to jest w saszetkach i nie sadze by bylo dla dzieci. A skad jestes??? bo ja jade teraz do polski i herbatki mi zostaly wiec moglabym pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Grazyna xxx
(grazynafinn)
Wiking
monika3 napisał:
witam wszystkie mamusie mam pytanie czy mozna tu kupic herbatki dla dziecka bo nigdzie nic nie widzialam a pokonczyly mi sie zapasy z polski i czy znacie jakies sposoby na zatwardzenia u maluszka mam czopki glicerynowe ale slyszalam ze za czesto nie mozna dziecku podawac i nie wiem co mam robic slyszalam ze cos tu mozna kupic co sie dodaje do mleka ale nie znam nazwy i czy to jest sie sprawdza z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.Witaj.Ja jestem mamusia juz duzych dzieci,ale jeszcze pamietam co dawalam jak dzieci mialy zatwardzenie.Czopkow nie dawaj,bo organizm sie tylko do nich przyzwyczai.Ile ma twoje malenstwo? bo mozna dawac troszeczke jogurtu,owoce przecierane,rumianek,kminek do picia.Zycze powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok