Witam czy orientuje się ktoś jakie ceny są na parkingu P10 w Oslo-Gardermoren na lotnisku (np.zostawić samochód na tydzień)ile by to kosztowało?I jak przebiega ta cała procedura z parkingiem?Proszę o odpowiedz.Pozdrawiam
13 Lat, 10 Miesięcy temu


