Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

10 lat w Norwegii i nie znasz języka? To chore EVA (6/10) Moja Norwegia #21 - Norwegia

1 Post

(lukasz1987)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do wideo 10 lat w Norwegii i nie znasz języka? To chore EVA (6/10) Moja Norwegia #21
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(lukasz1987)
Wiking
Zapomniała dodać że norwedzy w pracy starają się robić jak najmniej jest to możliwe mam 12 lat doświadczenia pracując wyłącznie z nimi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...i maja lepsze wyplaty...
...robol nigdy nie zrozumie pracownika ze stazem na etacie
...obcokrajowcy tylko dlatego maja tu robote bo musza zapier...ac
...niektorym nawet gdyby podstawiono kubek z kawa i aifona ,zeby zachecic do relaksu w robocie to i tak beda narzekac...taki tepy narut...
...ludzie!
...z pracy nie musicie wracac zmeczeni
...paniali?

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bojfraoszlo napisał:

...ludzie!
...z pracy nie musicie wracac zmeczeni
...paniali?

Bardzo mądre, naprawdę.
Dokładnie, tak samo mówili mi Norwedzy, kiedy pracowałem tylko z nimi w brygadzie.
I kiedy oni szli na kawę ,a ja nie chciałem, bo jak tak można w pracy, robić sobie wolne poza niepłatnym śniadaniem.
Z mojej, wieloletniej obserwacji tu w Norwegi widzę, że Emigracyjne polactwo, zarabia się do utraty fizycznego i psychicznego dna.
I później się dziwią, że ich nikt nie rozumie i nimi pogardza i to nie tylko w Norwegi ale i w całej Europie.
Ot taki biały niewolnik, tyra za trzech, narzeka i pluje za 10, odkłada grosze i przedwcześnie umiera będąc biednym pod każdym względem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
bojfraoszlo napisał:
..
...z pracy nie musicie wracac zmeczeni
...paniali?



Zmeczenie praca jest zalezne od tego, kiedy ta prace konczysz.
Jezeli stachanowiec skonczy prace o 20.00, to idzie do domu, je obiad na kolacje i idzie spac.
Wstaje, je kolacje na sniadanie i leci do pracy, aby sie wykazac sila i niezlomnoscia duszy stachanowca.

* Stachanowiec- radze spytac sie wujka Google kto to byl.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(JSD)
Wiking
''Polactwo''to pewnie ludzie tacy jak ty?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Prawdziwy patriota to ma zapieprzac za miske ryzu i za trzech!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok