Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Powrót z Norwegii po 30 latach #6 Henryk Malinowski (2/5) - Norwegia

Czytali temat:
stokrotka1044 stokrotka1044 Joanna Kuchnicka mart enty Łukasz Ch wiewiorek Onty_Ja_Gabriel_3. nobody Takatamjakas (1390 niezalogowanych)
48 Postów

(ExtinctionR)
Nowicjusz
W tym temacie znajdują się komentarze do wideo Powrót z Norwegii po 30 latach #6 Henryk Malinowski (2/5)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów

(ExtinctionR)
Nowicjusz
Pan Malinowski nie zachęcił do powrotu. Na przykładzie doniesień prasy norweskiej o Puszczy Białowieskiej mogę stwierdzić, że były one wyrażone i dobrze oddające sprawę.
Jako przykład rzetelnego dziennikarstwa śledczego podałbym również prgram Brennepunkt, odcinek poświęcony pożarowi Gulskogen, w ktorym zginęło 7 Polaków.
Portal M.N. sponsoruje serię poświęconą powrotom ? Jak dla mnie brzydko pachnąca propaganda dobrej zmiany.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
paweluanset
(paweluanset)
Nowicjusz
Jedynym ratunkiem na zlikwidowanie szkodliwości smogu jest przekazanie naszych kopalń węgla Niemcom. Będzie analogicznie jak w dużych miastach, gdzie po wygranych przez Platformę wyborach samorządowych smog nagle zniknął.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów

(ExtinctionR)
Nowicjusz
Niedokładnie, w Warszawie rządzi platforma, a smog pozostał.
Na smog w PL ratunkiem są surowe i konsekwentne kary za palenie byle czym w piecach domowych i dofinansowanie odnawialnych źródeł energii.
k.
paweluanset napisał:
Jedynym ratunkiem na zlikwidowanie szkodliwości smogu jest przekazanie naszych kopalń węgla Niemcom. Będzie analogicznie jak w dużych miastach, gdzie po wygranych przez Platformę wyborach samorządowych smog nagle zniknął.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szybki Bill
(Wiedza)
Wiking
Bardzo dobry wywiad.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok