Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Na Navie Hit Lata W Norwegii!! - Norwegia

Czytali temat:
czesio. oj tam nazwisko... Rafal_ R6 Tomasz K Karol Pitek parano parano An na HeartB Anja1 chart Karol zk (1807 niezalogowanych)
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy -J.Piłsudski .Tylko to przychodzi mi do głowy , jak widzę te pokazy głupoty i zawiści .W Norwegi jest kryzys , i to że wielu Polaków straciło pracę jako pierwsi , nie jest to tajemnicą .To co mają opuścić ten kraj gdzie przepracowali wiele lat .Bo tak by sobie życzył nav i zawistne osoby .Wstyd mi za tych którzy piszą żle o Polakach , którzy są w ciężkiej sytuacji życiowej . Zamiast ich wspomagać , to jeszcze kopią .Prawdziwie po chrześcijańsku żenada .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
alex adamski napisał:
O czym Ty Piszesz ? Kryzys to pompowanie podswiadomosci i proba ujarzmienia . My jako narod nauczylismy norkow ,ze dymamy sie w dupe bez szacunku osobistego . Tak traktuja jak nauczylismy . Jak nie Potrafisz sie upomniec o swoje to ................... jestes . Takie czasy stworzylismy sobie tu .

Ja bym się z Panem nie zgodził ,spotkałem wielu Polaków i były to miłe osoby . Były też rodzynki , ale nie mi ich sądzić . Nie można oceniać wszystkich , po zachowaniach jednostek pozdrawiam .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
Jak tam kosmici , przeszła wam ochota dojeba@ Polakom .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
czesio2009 napisał:
chart napisał:
Jak tam kosmici , przeszła wam ochota dojeba@ Polakom .

Pierdolisz tu o Piłsudskim jak kiedyś Stachu..
Ten kawałek pasuje tak samo do norków może zwrotki by inne były bo chorować to oni uwielbiają
U mnie w firmie to tylko jak śnieg spadnie albo zacznie padać to polowa wpada w depreche,bóle kręgosłupa itp.

Więc młody charcie weź nie pierdol!
Miłego weekendu


Jeżeli kolega ma problemy ze słuchem , to poprosić autora o słowa tego ,, przeboju ,, .A po przeczytaniu się wypowiadać . Chyba ze pitolenie bez sensu , ma się we krwi .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
To już nie mój problem że jako utrzymanek Nav-u słowa tego jak zwiesz "przeboju" wziąłeś personalnie...
Może trochę dystansu przy weekendzie?polecam rower albo knajpę...i nie zapomnij:tych dwóch rzeczy się nie łączy


Sorki czesio ale pracuj jutro , nawet na dwie zmiany .Znów idziesz na łatwiznę .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok