W tym temacie znajdują się komentarze do wideo ŻYCIE I PRACA W NORWEGII #1 | Dlaczego wyjechałem?
10 Lat, 9 Miesięcy temu
1 NOK
Poszukujemy pacowników ogólnobudowlanych, monterów gipsów i konstrukcji. Rozważymy także zatrudnienie pomocników z doświadczeniem. Szukamy pracowniów na stałe