Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Agnieszka Moja Norwegia Babcia66 (27358 niezalogowanych)
636 Postów
Wyjadacz
ankaper napisał:
Po przeczytaniu dzisiaj tematu o pomocy socjalnej dla samotynych matek postanowilam wiecej tu nie zagladac. To co sie dzieje na tym forum przekracza granice wszelkiej przyzwoitosci. Ludzie obrzucaja sie nawzajem blotem, nie przebierajac w slowach i nikt tego nie kontroluje. Kazdy kto probuje zabrac glos ma w zamierze pochwalic sie ile zarabia lub ile dostaje za niepracowanie i kto jest sprytniejszy od kogo. Oczernianie innych weszlo w krew co niektorym na tym forum. Nie mam przyjemnosci czytania tego wiec postanowilam pozegnac sie ze wszystkimi. Trzymajcie sie ludzie.

ankaper czy gdybys (tego Ci absolutnie nie zycze) stracila najblizsza osobe a ktos by sobie z tego drwil i wyliczal Ci jakie masz z tego korzysci , to wybacz ale chyba tez bys nie wytrzymala?
Odnosze wrazenie ze ten komentaz byl do mnie , ale poczytajcie sobie wczesniejsze posty tego pana odnosnie przyjazdu do Norwegii , czy w innych tematach on zawsze i wszedzie wszystkich krytykuje, a szczegolnie osoby pytajace o prace przyjezdzajace z Anglii czy Irlandii.
A wiekszosc obecnych forumowiczow wlasnie ta droga tu przybyla, ale siedza cichutko pod miotla i tylko sledza forum a pozniej wielkie ale o wulgaryzm.
pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
636 Postów
Wyjadacz
powiatowy myśliciel napisał:
a w ogóle to pozdrawiam wszystkich bez względu na to co piszą ,życzę dużo zdrowia w realnym życiu-- pieniędzy nie będę życzył , bo kto jakie tam ma to jego indywidualna sprawa -- najważniejsze zdrowie !!! --jeszcze raz ślicznie pozdrawiam !!!

I ja Ciebie serdecznie pozdrawiam drogi KZK, a gdzie jest nasz trzeci kolega moze i on sie nawrocil?
pozdrawiam wszystkich
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
193 Posty
Stały Bywalec
powiatowy myśliciel napisał:
bez sensu , jak kogoś się usunie albo zablokuje to i tak można sprawić nowe konto !!!- a co do obrażania -- ja nie jestem z cukru -- więc proszę bardzo obrzucajcie mnie ,,błotem,, i tak niczego tutaj nie traktuje poważnie-- forum to po prostu forum( nie realne spotkanie na kawie czy przy piwie) , nie dzieje się to tylko tutaj , ale na innych forach przecież także --- nie popłacze się jak ,,Józek,, z Bergen sobie poprzeklina , zawsze można opuścić forum i wrócić do rzeczywistości




Jasne to zacznijmy walic za przeproszeniem kupe w pokoju
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
to wal kupę rizle, mam nadzieję że nie masz zatwardzenia , bo może być ciężko-- sraczka--hmmmm też nie ciekawa jakby


dziękuję wszystkim za miłe obelgi i uwagi co do mnie-- na pewno skorzystam -- i obiecuje że już k//u///r//w|||a nie będę tak przeklinał
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
rizle napisał:

Jasne to zacznijmy walic za przeproszeniem kupe w pokoju


Pomroczne już było jak oskarżano Pana Jerzego Urbana o walenie kupy na cały Naród w gazecie NIE. Na całą Ojczyznę i wszystkie jej Świętości. Tylko baczni i inteligentni dostrzegali, że jako pierwszy pisał o największych aferach, przekrętach i wszelakich szwindlach Wszystkich w Polsce Świętych. No ale 80% trzymających polskie dowody tożsamości tego nie rozumiało i dalej nie rozumie. Dla nich np. były mąż co porzucił rodzinę, to najbliższa osoba.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
no tak jasta102, masz rację , trzeba pewne sprawy odbierać ze zrozumieniem,

ja np. nie należę do stowarzyszenia moherowych beretów pod wezwaniem ojca Rydzyka, ale to już nie religia, to dobry sposób na zarabianie pieniędzy na ,,ciemnych ludziach,,, no ale przecież jak zaczepisz takiego to on zawsze twierdzi że jest mądry i nie widzi w tym nic złego
przykład : nie mam za co żyć ale dekoder ,,trwam,, muszę mieć -- bo przecież wszyscy wierzący powinni mieć coś takiego

ja kiedy trzeba pomodlę się po cichu , bez rozgłosu i krzyku , bo też można
i wcale nie twierdzę że jestem mądry
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kow@lski)
Wiking
ankaper napisał:
Po przeczytaniu dzisiaj tematu o pomocy socjalnej dla samotynych matek postanowilam wiecej tu nie zagladac. To co sie dzieje na tym forum przekracza granice wszelkiej przyzwoitosci. Ludzie obrzucaja sie nawzajem blotem, nie przebierajac w slowach i nikt tego nie kontroluje. Kazdy kto probuje zabrac glos ma w zamierze pochwalic sie ile zarabia lub ile dostaje za niepracowanie i kto jest sprytniejszy od kogo. Oczernianie innych weszlo w krew co niektorym na tym forum. Nie mam przyjemnosci czytania tego wiec postanowilam pozegnac sie ze wszystkimi. Trzymajcie sie ludzie.

Nie wiem co nastapilo dzisiaj - watek o ktorym wspominasz zdaje sie usuniety- pamietam jednak co bylo wczoraj - ano bylo jak zwykle - procz tego ze bylemu mezowi Hilton sie zmarlo. Szczerze mowiac ja bym na szale dyskusji o pomocy socjalnej tego nie zapodal /reszte dopowiedzcie sobie sami/.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
636 Postów
Wyjadacz
rizle napisał:
powiatowy myśliciel napisał:
bez sensu , jak kogoś się usunie albo zablokuje to i tak można sprawić nowe konto !!!- a co do obrażania -- ja nie jestem z cukru -- więc proszę bardzo obrzucajcie mnie ,,błotem,, i tak niczego tutaj nie traktuje poważnie-- forum to po prostu forum( nie realne spotkanie na kawie czy przy piwie) , nie dzieje się to tylko tutaj , ale na innych forach przecież także --- nie popłacze się jak ,,Józek,, z Bergen sobie poprzeklina , zawsze można opuścić forum i wrócić do rzeczywistości




Jasne to zacznijmy walic za przeproszeniem kupe w pokoju


No oczywiscie rizle twoj pokoj mozesz walic ile wejdzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kow@lski)
Wiking
tropik napisał:
ankaper napisał:
Po przeczytaniu dzisiaj tematu o pomocy socjalnej dla samotynych matek postanowilam wiecej tu nie zagladac. To co sie dzieje na tym forum przekracza granice wszelkiej przyzwoitosci. Ludzie obrzucaja sie nawzajem blotem, nie przebierajac w slowach i nikt tego nie kontroluje. Kazdy kto probuje zabrac glos ma w zamierze pochwalic sie ile zarabia lub ile dostaje za niepracowanie i kto jest sprytniejszy od kogo. Oczernianie innych weszlo w krew co niektorym na tym forum. Nie mam przyjemnosci czytania tego wiec postanowilam pozegnac sie ze wszystkimi. Trzymajcie sie ludzie.

ankaper czy gdybys (tego Ci absolutnie nie zycze) stracila najblizsza osobe a ktos by sobie z tego drwil i wyliczal Ci jakie masz z tego korzysci , to wybacz ale chyba tez bys nie wytrzymala?
Odnosze wrazenie ze ten komentaz byl do mnie , ale poczytajcie sobie wczesniejsze posty tego pana odnosnie przyjazdu do Norwegii , czy w innych tematach on zawsze i wszedzie wszystkich krytykuje, a szczegolnie osoby pytajace o prace przyjezdzajace z Anglii czy Irlandii.
A wiekszosc obecnych forumowiczow wlasnie ta droga tu przybyla, ale siedza cichutko pod miotla i tylko sledza forum a pozniej wielkie ale o wulgaryzm.
pozdrawiam.


Halo, halo Tropik. Czy Ty pamietasz wszystkie wypowiedzi Hilton, a nie tylko te z ostatnich 3 dni? Nie przebierala w slowach, a po drugiej stronie mogla byc osoba w podobnej sytuacji...
Hilton - to do Ciebie , szacunek buduje sie w nieco inny sposob. Jak do tej pory to w moim mniemaniu byla zebranina.
Kowalski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
636 Postów
Wyjadacz
Kow@lski napisał:
tropik napisał:
ankaper napisał:
Po przeczytaniu dzisiaj tematu o pomocy socjalnej dla samotynych matek postanowilam wiecej tu nie zagladac. To co sie dzieje na tym forum przekracza granice wszelkiej przyzwoitosci. Ludzie obrzucaja sie nawzajem blotem, nie przebierajac w slowach i nikt tego nie kontroluje. Kazdy kto probuje zabrac glos ma w zamierze pochwalic sie ile zarabia lub ile dostaje za niepracowanie i kto jest sprytniejszy od kogo. Oczernianie innych weszlo w krew co niektorym na tym forum. Nie mam przyjemnosci czytania tego wiec postanowilam pozegnac sie ze wszystkimi. Trzymajcie sie ludzie.

ankaper czy gdybys (tego Ci absolutnie nie zycze) stracila najblizsza osobe a ktos by sobie z tego drwil i wyliczal Ci jakie masz z tego korzysci , to wybacz ale chyba tez bys nie wytrzymala?
Odnosze wrazenie ze ten komentaz byl do mnie , ale poczytajcie sobie wczesniejsze posty tego pana odnosnie przyjazdu do Norwegii , czy w innych tematach on zawsze i wszedzie wszystkich krytykuje, a szczegolnie osoby pytajace o prace przyjezdzajace z Anglii czy Irlandii.
A wiekszosc obecnych forumowiczow wlasnie ta droga tu przybyla, ale siedza cichutko pod miotla i tylko sledza forum a pozniej wielkie ale o wulgaryzm.
pozdrawiam.


Halo, halo Tropik. Czy Ty pamietasz wszystkie wypowiedzi Hilton, a nie tylko te z ostatnich 3 dni? Nie przebierala w slowach, a po drugiej stronie mogla byc osoba w podobnej sytuacji...

Halo, halo Kowalski
Ja nie siedze caly czas na forum , ale tylu ludziom co Hilton pomogla na tym portalu i prywatnie, to nie wiem czy znajdzie sie ktos drugi taki tutaj . A ze czasami po kims pojechala
to widocznie miala racje , bo ilez mozna wkolo pisac to samo.
A zreszta nie trzeba bylo jej prowokowac
pozdrawiam.
ps.jest jedna z niewielu osob na tym portalu tak kompetentna w wielu sprawach , jak chciala doradzic to Jej sie obrywalo ze sie wymadrza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok