Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(34247 niezalogowanych)
1381 Postów

(wilk stepowy)
Maniak
ulv72 napisał:
to byly grzeczne, w zadnym wypadku wymuszone
a co dzialo sie wczoraj nawet nie wiem szczerze mowiac sprawdzalem forum wieczorem na chwile ale wszystko bylo ok, wiec moze cos pozniej nawalilo... no to nawalilo a jeszcze pozniej chlopaki lukasza naprawili


To już teraz wszystko wiem......naprawili.....nie przeprosili......nawaliło......i wcale nie było miło......

Jest ok.....

Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
ulv72 napisał:
jeja retrier alez ty sie czepiasz... wszystko sie czasem psuje, najdrozszy sprzet, rzeczy, my sie nawet czasem "psujemy" , czyli chorujemy itd. itp.
nie wiem co tam wczoraj sie posypalo... ale sie posypalo no i ? naprawili i z glowy, swiat sie nie zawalil
ale jak tak bardzo cie to usatysfakcjonuje, to w imieniu calej administracji, przepraszam ciebie i wszystkich innych uzytkownikow za jakiekolwiek niedogodnosci plynace z chwilowej nie-funkcjonalnosci portalu

pozdrawiam serdecznie, d


Widać taki mój urok ulv Może chociaż plansze zmienicie na : przepraszamy za usterki,zaraz wracamy zamiast : powiadom administrację Na wiadomościach dalej trzeba kilkakrotnie kliknąć żeby wysłać,nad tym też pracują W iście norweskim tempie ikke stres. Swoją drogą,mógłby piękny lub juniors czy jak mu tam czasem się wytłumaczyć a nie tylko ciebie posyłają ulv.Bynajmniej ja to tak odbieram,również pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
ech wilczku... alez ty uszczypliwa jestes
i coz ci mam powiedziec... nie jestem informatykiem i nie zajmuje sie strona techniczna portalu, tylko forum i moderacja, wiec sam nie moge czegokolwiek naprawic jesli sie zepsuje...
a ze sie czasem psuje, to nic dziwnego, jak pisalem wczesniej, wszystko ma swoje slabe chwile...
nie przeprosili, moze i nie fajnie, ok... ja zwyczajnie takie juz mam podejscie, ze czasem takie rzeczy sie zdarzaja i trzeba zwyczajnie zaczekac, az ktos to naprawi... i nie oczekuje przeprosin, bo za co ? to sa tylko rzeczy, komputery, serwery, kable itd. itp. ... maja prawo czasem nawalac i zdarza sie to najlepszym... my sami jako ludzie czesto gesto "nawalamy" i coz...czasem przepraszamy a czasem, albo i czesciej nie robimy tego...
ja zwyczajnie podchodze luzno do takich rzeczy i tyle... gdyby portal nie chodzil przez tydzien, bo komus nie chcialoby sie czegos tam naprawic, to byloby nie fair... ale jak sie zdarzy, ze nawali na godzine czy dwie, to nie ma powodu wg mnie do narzekania i dasania sie ...nikt z informatykow lukasza nie siedzi i nie pilnuje portalu 24 godziny na dobe

a ze nie przeprosili... no coz... nie wiem dlaczego informatycy, no... maja swoj swiat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
retier1 napisał:

Widać taki mój urok ulv Może chociaż plansze zmienicie na : przepraszamy za usterki,zaraz wracamy zamiast : powiadom administrację Na wiadomościach dalej trzeba kilkakrotnie kliknąć żeby wysłać,nad tym też pracują W iście norweskim tempie ikke stres. Swoją drogą,mógłby piękny lub juniors czy jak mu tam czasem się wytłumaczyć a nie tylko ciebie posyłają ulv.Bynajmniej ja to tak odbieram,również pozdrawiam



i dobrze retrier, ze taki twoj urok jesli o mnie chodzi, to kazda konstruktywna krytyka jest mile widziana, pomaga to tylko ujrzec bledy, ktorych samemu sie nie widzi i starac sie je naprawic...
inna rzecz, ze prawie wszystkie dotycza strony technicznej portalu i tutaj ja nie jestem w stanie cokolwiek zrobic poza przeslaniem info pieknemu, bo nie mam odpowiedniej wiedzy niestety...
a co do tego tlumaczenia sie... heh... widzisz...nikt z nich mnie nie "posyla" ...
pewne sprawy tlumacze tak zwyczajnie od siebie, jako jeden z was, uzytkownikow, tak jak ja to widze i tyle
a jak czasem trzeba przeprosic, to z racji tej wizytowki "admina", przepraszam, bo w jakis sposob jestem z portalem zwiazany i zadnej ujmy w tym nie widze, mimo, ze jak to sie mowi, winny nie jestem

zmykam do poduszki, milego pisania zycze ludzie, bawcie sie fajnie przy wspolnej wymianie poscikow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
549 Postów
Grzegorz K
(Grzes203)
Wyjadacz
Cieszcie się forami, tak szybko odchodzą - zapomniał dodać.
"Moje" też dzisiaj joomla zabrała na chwil kilka i też mnie nikt nie przeprosił
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1132 Posty
Gosia P
(małgośka)
Maniak
retier1 napisał:
Może chociaż plansze zmienicie na : przepraszamy za usterki,zaraz wracamy zamiast : powiadom administrację
Rano była plansza "trwa przerwa techniczna , wracamy za chwilę " coś w tym stylu . Nie pamiętam czy znalazło się tam słowo "przepraszam" Także wszystko idzie w dobrym kierunku Retier
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
małgośka napisał:
retier1 napisał:
Może chociaż plansze zmienicie na : przepraszamy za usterki,zaraz wracamy zamiast : powiadom administrację
Rano była plansza "trwa przerwa techniczna , wracamy za chwilę " coś w tym stylu . Nie pamiętam czy znalazło się tam słowo "przepraszam" Także wszystko idzie w dobrym kierunku Retier


Nie za bardzo małgośka jak nie będę miał się czego czepiać to tylko wieko zamknąć nad głową mi pozostaje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok