Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(34269 niezalogowanych)
1 Post

(retier1)
Wiking
Sethur napisał:
Kowalski10 napisał:
[i]retier1 napisał:


Chyba masz rację ulv,sorki.
Dino,co to są te ciasteczka i gdzie je mam szukać
Kto mi powie gdzie jest to cache na Mozila firefox i jak się je czyści
[/i]

Mozesz kliknac na:
1./Pomoc - Pomoc programu Firefox - wyszukiwarka /wtedy masz objasnienia z obrazkami/ - szukaj cookies i cache
albo
2./Narzedzia - Opcje - Prywatnosc - okienko Program Firefox /wcisnij "bedzie uzywal ustawien uzytkownika"/ - okienko "czysc historie podczas zamykania Firefox" ma byc z ptaszkiem/. Wtedy po zamknieciu Firefox usuwane sa cookies, czyli ciasteczka oraz cache czyli cache





rerier1, Czy probowales moze Google Chrome? Poza kilkoma niedogodnosciami zwiazanych z drukowaniem i niedopracowana obsluga Flash (na razie)... naszybsza i najprostsza w obsludze przegladarka swiata[/quote]



Jeszcze nie Sethur.
1)nie czuje się za bardzo na siłach w tych sprawach
2)nie mam aż tak dużo czasu na to(a może mi się tylko tak wydaje )
3)potrzebowałbym raczej kompetentną osobę do ewentualnych korekt po moich błędach

Próbowałem trochę z operą,ale jakoś nie mogę się przyzwyczaić
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski10)
Wiking
retier1 napisał:

Dzięki kowalski,masz za to plusa Jak mi jeszcze powiesz,jak przywrócić opcję wpisywania loginu i hasła przy logowaniu na MN za każdym razem,to będę naprawdę wdzięczny,Chcę to robić ręcznie, a w tej chwili ma automatycznie.
I nie mam zaznaczone zapamiętaj[/quote]


Najpierw zrob tamte czynnosci. One jak mi sie wydaje spowoduja tez to, ze trzeba bedzie znow wpisywac login i haslo recznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
retier1 napisał:
Sethur napisał:
Kowalski10 napisał:
[i]retier1 napisał:


Chyba masz rację ulv,sorki.
Dino,co to są te ciasteczka i gdzie je mam szukać
Kto mi powie gdzie jest to cache na Mozila firefox i jak się je czyści
[/i]

Mozesz kliknac na:
1./Pomoc - Pomoc programu Firefox - wyszukiwarka /wtedy masz objasnienia z obrazkami/ - szukaj cookies i cache
albo
2./Narzedzia - Opcje - Prywatnosc - okienko Program Firefox /wcisnij "bedzie uzywal ustawien uzytkownika"/ - okienko "czysc historie podczas zamykania Firefox" ma byc z ptaszkiem/. Wtedy po zamknieciu Firefox usuwane sa cookies, czyli ciasteczka oraz cache czyli cache





rerier1, Czy probowales moze Google Chrome? Poza kilkoma niedogodnosciami zwiazanych z drukowaniem i niedopracowana obsluga Flash (na razie)... naszybsza i najprostsza w obsludze przegladarka swiata




Jeszcze nie Sethur.
1)nie czuje się za bardzo na siłach w tych sprawach
2)nie mam aż tak dużo czasu na to(a może mi się tylko tak wydaje )
3)potrzebowałbym raczej kompetentną osobę do ewentualnych korekt po moich błędach

Próbowałem trochę z operą,ale jakoś nie mogę się przyzwyczaić[/quote]


OK! W takim razie zrob jak pisze Kowalski10! Pomoze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(cyganka)
Wiking
Bardzo przydała mi się wiedza wyżej opisana w postach, ja również z niej skorzystałam , dziękuję
Retier, a Ty jak tam? Poradziłeś sobie ze swoim problemem ? Zjadłeś te ,,ciasteczka,,?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
cyganka napisał:
Bardzo przydała mi się wiedza wyżej opisana w postach, ja również z niej skorzystałam , dziękuję
Retier, a Ty jak tam? Poradziłeś sobie ze swoim problemem ? Zjadłeś te ,,ciasteczka,,?




Wolę raczej prawdziwe ciasta, i uśmiech jakiejś sympatycznej buźki.
A podziękowania należą się raczej Kowalskiemu i Dinowi
Co do moich problemów,to skasowałem całą pamięć przeglądarki i zrobiłem jak powiedział Kowalski.
I póki co działa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(cyganka)
Wiking
retier1 napisał:
cyganka napisał:
Bardzo przydała mi się wiedza wyżej opisana w postach, ja również z niej skorzystałam , dziękuję
Retier, a Ty jak tam? Poradziłeś sobie ze swoim problemem ? Zjadłeś te ,,ciasteczka,,?




Wolę raczej prawdziwe ciasta, i uśmiech jakiejś sympatycznej buźki.
A podziękowania należą się raczej Kowalskiemu i Dinowi
Co do moich problemów,to skasowałem całą pamięć przeglądarki i zrobiłem jak powiedział Kowalski.
I póki co działa


Retier, po wyrazie ,,dziękuję,,miała być kropka, wtedy moje podziękowanie właśnie trafiłoby do Dino i Kowalskiego, co było moim zamiarem. No cóż, wyszło jak wyszło, taki to urok pisania i czytania
Ale dobrze ,że z Twoim komputerem jest wszystko ok. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
cyganka napisał:
retier1 napisał:
cyganka napisał:
Bardzo przydała mi się wiedza wyżej opisana w postach, ja również z niej skorzystałam , dziękuję
Retier, a Ty jak tam? Poradziłeś sobie ze swoim problemem ? Zjadłeś te ,,ciasteczka,,?




Wolę raczej prawdziwe ciasta, i uśmiech jakiejś sympatycznej buźki.
A podziękowania należą się raczej Kowalskiemu i Dinowi
Co do moich problemów,to skasowałem całą pamięć przeglądarki i zrobiłem jak powiedział Kowalski.
I póki co działa


Retier, po wyrazie ,,dziękuję,,miała być kropka, wtedy moje podziękowanie właśnie trafiłoby do Dino i Kowalskiego, co było moim zamiarem. No cóż, wyszło jak wyszło, taki to urok pisania i czytania
Ale dobrze ,że z Twoim komputerem jest wszystko ok. Pozdrawiam




Również
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
WRONG SECURITY CODE!!! 6 razy probuje wyslac wiadomosc i nie moge!!!! a wiem ze dobrze kod wpisuje .....co sie dzieje ludzie no!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
magdalena_d84 napisał:
WRONG SECURITY CODE!!! 6 razy probuje wyslac wiadomosc i nie moge!!!! a wiem ze dobrze kod wpisuje .....co sie dzieje ludzie no!!!!!!!!!!

po pierwszej nieudanej probie, trzeba rowniez wpisac w pierwszym okienku uzytkownika, do ktorego chcesz wyslac priv-a ...bo to niestety kasuje sie samo...i jesli tego nie wpiszesz a sam kod, nic z tego nie wyjdzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
można też sprawić sobie nowy model komputera .
tak jak w moim przypadku , jak ze starym miałem problemy to kolega złożył mi nowy model z części których inni nie chcieli lub były im niepotrzebne . działa perfect , nie ma żadnych problemów z kodam i
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok