Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
Łukasz Brzeziński Maciej A Kamil Kurowski Agnieszka Moja Norwegia Magda Be (36817 niezalogowanych)
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
a WARSZAWA to niby co ?

Johannesburg?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
przebywałem w warsiawie dwa lata to i wiem co pisze ...to nadludzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
A to przystoi tak pluc na narod polski i swoich braci, rodakow od bydla wyzywac ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
to wyrzuty sumienia ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Anna Mikolajewska
(suzanna)
Wiking
Kolega Yatsek to chyba kulturę na siano wymienił. Nie dość ze wstyd że mieszkałes kiedys w Polsce to jeszcze na obcej ziemi trzeba się za Ciebie wstydzić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Ewa Emka
(ewaem)
Nowicjusz
Yatsek napisał:

Spi**dalaj..... cenzura byla zs PRL! A w Norwegii kazdy moze mowic to co chce!

Zgadzam sie z toba ale nawet w Norwegii wymagany jest poziom inteligencji porownywalny przynajmniej do malpy. Jak opanujesz cytowanie selektywne to rowniez zalapiesz sie do norweskiego poziomu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
suzanna napisał:
Kolega Yatsek to chyba kulturę na siano wymienił. Nie dość ze wstyd że mieszkałes kiedys w Polsce to jeszcze na obcej ziemi trzeba się za Ciebie wstydzić.

przymknij oczy ....na pewno z warsiawy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Andre ved mark napisał:
suzanna napisał:
Kolega Yatsek to chyba kulturę na siano wymienił. Nie dość ze wstyd że mieszkałes kiedys w Polsce to jeszcze na obcej ziemi trzeba się za Ciebie wstydzić.

przymknij oczy ....na pewno z warsiawy

Z warsiawy to moze i ktos tam z Twojej rodzinki pochodzi... Przyjechali malomiasteczkowi do stolicy i po kilku miesiacach sami dumnie nazywali sie Warszawiakami... potem kolejne wiesniaki przyciagnely za chlebem i trafiajac na swoich mysleli ze to rodowici tacy ograniczeni umyslowo....
Z Warszawy ludzie sa jak najbardziej normalni...

Zjazd Adnre Elekryczku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Ewa Emka
(ewaem)
Nowicjusz
patim napisał:
widze ze akrytwna jestes w temacie anonimowych alkocholikow
i tego sie trzymaj

Ajtywna jestem nie tylko w temacie alkoHolikow ( tak wlasnie sie te slowo poprawnie pisze a nie przez CH) ale rowniez w prognozowaniu aktywnosci zycia mrowek, genealogii najwiekszych idiotow polskich emigrantow, jak i zlozonosci problemu pt ,, staram sie byc wielkim i nadal jestem nikim,,
Moja porada na dzis : spij dobrze i miej nadzieje, ze twoj umysl przyswoi w koncu wszystko to co jest tego warte.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
SENTIX napisał:
Lindemans napisał:
A to przystoi tak pluc na narod polski i swoich braci, rodakow od bydla wyzywac ?

[b] Bo wy jestescie bydlem szcegolnie te elementy z wysp i popodcinane kity nowo przybyle z Polski


Moze mi wyjasnic, dlaczego cytujesz mnie i jednoczesnie piszesz o jakichs elementach z wysp i podcinaniu kity ?

Rozumiem, ze w Twojej "kulturze" nazywanie innych bydlem, to nic nadzwyczajnego, ale chetnie poznam pobudki dla jakich mnie zaliczasz do bydla ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok