Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Łukasz Brzeziński Maciej A Kamil Kurowski Agnieszka Moja Norwegia Magda Be (36688 niezalogowanych)
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Gabriel napisał:
Karol.Ky napisał:W jaki sposob?
Raz na plusie, raz na minusie, fajnie sie sledzi zmiany. Zawsze moge sobie zalozyc falszywe konto jak ty i dodwac co szesc godzin plusa, ewentualnie odejmowac,

Ano w taki iż piszesz iż Ciebie to nie rusza ...
A to przecież BZDURA TOTALNA ...
i nie bydym tu cytowywć ciebiem z innech postów ! .
---
Osobiście Nie Mam , żadnego FAŁSZYWEGO KONTA ...!!!
Wszystkie - 33 - są jak najbardziej PRAWDZIWE I REALNE ...
---
Poza jedną , jedyną Osobą , NIKOMU NA TYM FORUM Nie dałem MINUSA !
---
Na Innych Forach taka opcja nie Istnieje ... Podobno .


Te no, raz napisalem,ze Cie przegonilem w minusach i tyle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Karol.Ky napisał:
Gabriel napisał:
Karol.Ky napisał:Mnie to wisza one.
DLACZEGO
Sam
Siebie
Okłamujesz !?


W jaki sposob? Raz na plusie, raz na minusie, fajnie sie sledzi zmiany. Zawsze moge sobie zalozyc falszywe konto jak ty i dodwac co szesc godzin plusa, ewentualnie odejmowac,


Karol, tylko jedno falszywe konto ? Oni tu maja po kilka(nascie) i interes rodzinny A jaka satysfakcja niewyslawiona, ze oto jakis ciolek potrafi sie tak dobrze zorganizowac, ze nawet setke plusow sobie "naklika" w kilka dni
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
PS,
a jakie to musi byc frustracja, kiedy reka swedzi, zeby sobie plusa strzelic, a tu obowiazek wzywa i trzeba Lindemnas minusa trzasnac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Lindemans napisał:
Karol.Ky napisał:
Gabriel napisał:
Karol.Ky napisał:Mnie to wisza one.
DLACZEGO
Sam
Siebie
Okłamujesz !?


W jaki sposob? Raz na plusie, raz na minusie, fajnie sie sledzi zmiany. Zawsze moge sobie zalozyc falszywe konto jak ty i dodwac co szesc godzin plusa, ewentualnie odejmowac,


Karol, tylko jedno falszywe konto ? Oni tu maja po kilka(nascie) i interes rodzinny A jaka satysfakcja niewyslawiona, ze oto jakis ciolek potrafi sie tak dobrze zorganizowac, ze nawet setke plusow sobie "naklika" w kilka dni


Mnie to nie rajcuje, a po co tworzyc smieciowe maile? szkoda cyberprzestreni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
W ich mozdzkach, to nie jest bezcelowe dzialanie Oni maja misje do spelnienia - pokazac, jak inni "forumowicze" szanuja ich wypowiedzi,status sobie podniesc, ego podwyzszyc, spojrzec w lusterki i powiedziec "ale ze mnie gosc w deche"

Na dzis koniec tego kabaretu, ale ubaw byl po pachy - jak w 2-3 godziny, grzecznymi komentarzami sprowokowac "prawdziwych" Polakow do pokazania swojej najgorszej strony i wyszukanych wyzwisk A! i zarobic za te, zupelnie grzeczne wypowiedzi, kilka minusow do kolekcji chyba sie rozplacze przed zasnieciem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów

(nonia)
Nowicjusz
SENTIX napisał:
Lindemans napisał:
Elise napisał:
Cenzury na tym forum jest taka sobie - taka jest prawda.
Wypowiedzi sa usuwane jak ktos sie na nie poskarzy, czasami wlasciwie czasami nie.

Ogolnie, to za duzo cenzury to nie dobrze, a i za malo to tez zle.

Sa jeszcze 2 inne fora w Norwegii. Tam cenzura dziala swietnie. Jednoczesnie na obydwu powyzej wspomnianych forach nic sie w sumie nie dzieje, czasami jakic temat wyskoczy, co umiera smiercia naturana na stronie 2, no maksymalnie na stronie nr 3. Jedno z tych forum chyli sie chyba juz ku upadkowi i nawet lekcje z norweskiego nic nie pomoga.


................

Ja na to patrze inaczej:ktos, kto ta strone zalozyl i czerpie z niej zyski, zdecydowal sie swoim iminiem i nazwiskiem firmowac ten interes i tu wchodzi kwestia wyborow, sami wybieramy co bedziemy ewentualnie firmowac swoim nazwiskiem...Moze na tamtych forach wlascieciele nie chca po prostu byc utozsaminai z takim szambem, bo jak inaczej nazwac to, co chchociazby w tym watku sie wylewa...?

To po co sie tu tak meczysz skasuj konto i spadaj z pwrotem na wyspy!!!! Ktos przyjechal do Norwegii i czerpie z tego zyski ze zabiera innym Polaka ktorzy tu mieszkaja spokoj w pracy zrob cos z tym to pogadamy o bydle !!!!! do tego momentu wszystko co widze po 2009 roku to bydlo (no prawie wszystko 95% napewno)
jaka trafna ocena samego siebie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Anna Mikolajewska
(suzanna)
Wiking
SENTIX napisał:
suzanna napisał:
Kolega Yatsek to chyba kulturę na siano wymienił. Nie dość ze wstyd że mieszkałes kiedys w Polsce to jeszcze na obcej ziemi trzeba się za Ciebie wstydzić.
A ty co dupe na glowe wymieniles !!!!

Owszem i dzięki temu mam dwie głowy Ty widać że chciałeś pojechać ale się nie udało. Do książek dziecko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
jakie sfrustrowane dziewczynki
narzekaja na szambo a same codziennie do niego wlaza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
suzanna napisał:
SENTIX napisał:

A ty co dupe na glowe wymieniles !!!!

Owszem i dzięki temu mam dwie głowy Ty widać że chciałeś pojechać ale się nie udało. Do książek dziecko

to każda kobieta ma dwie
w zasadzie to w zależności od wieku, używa tej na dole, albo na górze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
prawdziwy polak to i mógł ci naubliżać bo jesteś zdzira ..obrońca hajterów pod przykrywką antypolskości
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok