Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

sposob wypowiedzi - Norwegia

Czytali temat:
(14613 niezalogowanych)
4 Posty
Tomasz Nathaniel
(Nathaniel)
Wiking
witam od dawna juz czytam i przegladam strony i komentarze na tym portalu martwi mnie jakosc wypowiedzi wulgaryzmow jest coraz wiecej a ludzie nie maja do siebie szacunku .. np. pod postem o pracy mozna przeczytac komentarz o tresci " jak nie masz pracy ty ku...o to idz pod latarnie ......" itp fotki zamiesczone w profilach to masakra na jednym wzorowa rodzina z dzieckiem na drugim mama w majtkach na stole kreski i pelno alkocholu ktos w tle spi a inny pali ziolo... masakra natknolem sie na bardzo wiele takich profili.. a pozniej czytam na tym samym portalu Polskiej rodzinie odebrano dziecko !! za co ?? za nic ? zastanawiam sie czy sa tu jacys moderatorzy strony ktorzy mogli by wprowadzic pewne ograniczenia w stosunku do osob i slownictwa przez nie uzywanego w tresciach wypowiedzi gdyz moja norwegia powoli staje sie bardziej portalem randkowym niskiej jakosci niz strona dostepna dla ludzi szukajacych pomocy w norwegi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Na necie sa jeszcze 2 inne polso-norweskie fora, obydwa mocno cenzurowane.
Cenzura ma , ze tak powiem dwa efekty:
1. ludzie nie uzywaja wyrazen.
2. forum jest takie sobie, troche przygaszone.

Jezeli poczytasz te inne fora, to mozesz sie przekonac, ze niestety cenzura nie chroni przed zlosliwosciami, sa one jedynie inaczej formulowane . Tam tez ludzie robieni sa na wariatow, jedynie moze bardziej wyrafinowanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów
baska krzyś
(bk1)
Początkujący
Takie pogląd na forum to mi sie podoba. Jestem czytelniczkom tego portalu od miesiaca i włos mi staje na głowie jak polak, Polaka przeciaga po błocie.
"A tak łatwo zejść na psy"- tak spiewał Rysiek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(sih87)
Maniak
Nathaniel napisał:
witam od dawna juz czytam i przegladam strony i komentarze na tym portalu martwi mnie jakosc wypowiedzi wulgaryzmow jest coraz wiecej a ludzie nie maja do siebie szacunku .. np. pod postem o pracy mozna przeczytac komentarz o tresci " jak nie masz pracy ty ku...o to idz pod latarnie ......" itp fotki zamiesczone w profilach to masakra na jednym wzorowa rodzina z dzieckiem na drugim mama w majtkach na stole kreski i pelno alkocholu ktos w tle spi a inny pali ziolo... masakra natknolem sie na bardzo wiele takich profili.. a pozniej czytam na tym samym portalu Polskiej rodzinie odebrano dziecko !! za co ?? za nic ? zastanawiam sie czy sa tu jacys moderatorzy strony ktorzy mogli by wprowadzic pewne ograniczenia w stosunku do osob i slownictwa przez nie uzywanego w tresciach wypowiedzi gdyz moja norwegia powoli staje sie bardziej portalem randkowym niskiej jakosci niz strona dostepna dla ludzi szukajacych pomocy w norwegi

Podobno jakiś moderator gdzieś egzystuje, administrator również. Chyba ukrywają się w czeluściach forum MN...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
Nathaniel napisał:
witam od dawna juz czytam i przegladam strony i komentarze na tym portalu martwi mnie jakosc wypowiedzi wulgaryzmow jest coraz wiecej a ludzie nie maja do siebie szacunku .. np. pod postem o pracy mozna przeczytac komentarz o tresci " jak nie masz pracy ty ku...o to idz pod latarnie ......" itp fotki zamiesczone w profilach to masakra na jednym wzorowa rodzina z dzieckiem na drugim mama w majtkach na stole kreski i pelno alkocholu ktos w tle spi a inny pali ziolo... masakra natknolem sie na bardzo wiele takich profili.. a pozniej czytam na tym samym portalu Polskiej rodzinie odebrano dziecko !! za co ?? za nic ? zastanawiam sie czy sa tu jacys moderatorzy strony ktorzy mogli by wprowadzic pewne ograniczenia w stosunku do osob i slownictwa przez nie uzywanego w tresciach wypowiedzi gdyz moja norwegia powoli staje sie bardziej portalem randkowym niskiej jakosci niz strona dostepna dla ludzi szukajacych pomocy w norwegi

Czy idac pierwszy raz do nowych znajomych, zaczynasz wizyte od krytkowanie ich domu, sposobu wypowiedzi i zasad jakie tam panuja? Dlaczego za wszelka cene uwazasz, ze zasady jakimi sam sie byc moze kierujesz sa wlasciwe dla innych uzytkownikow? Nie jestes tu za kare i w kazdej chwili mozesz wyjsc i nawracac innych. Forum ma sie swietnie i nie sadze, ze potrzebuje misjonarzy.

Ps krytykujesz awatary i fotki innych sam posiadajac zdjecie z jakims trunkiem. W czym jest on lepszy od alkoholu i narkotykow na innych zdjeciach? I to trucizna i tamto. Jezeli potrzebujesz tuby do gloszenia swoich "odswiezajacych" pogladow, sugeruje zalozenie wlasnego kosciola.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty

(20alex20)
Nowicjusz
Zgodnie z zasada CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
Hmmmm...nie wnikam w szczegóły jak długo tutaj jesteś,ale zapewne niedługo...jako przybyły do innego kraju napewno jesteś zainteresowany kontaktem z innymi rodakami i wiadomosciami co sie w tym kraju dzieje...i zapewne najbardziej interesują cie korzysci pod katem własnej osoby jakie ten kraj oferuje...sa to najczęstsze pytania typu,,co mi sie należy,bo.....,,ratujcie,skatt mnie oszukał,,albo ,,chce tu przyjechac i zyć jak pączek w masle wiec poradżcie co mam robić,,
i teraz masz do wyboru kilka portali...przegladasz,orientujesz się w nastrojach,zachowaniach,dyskusji itp.
i nie widze problemu abys dopasowal do swoich predyspozycji jakis portal ktory bedzie tobie odpowiadał...ale jak widze,pomimo szerokiej gamy usług wybrałas ten i pierwsze co, to zaczynasz sie mądrzyc...a to złe a tamto niedobre...po co?zmykaj tam gdzie jest poprawnie i problem z głowy..
mnie zbanowali tylko dlatego,ze osmieliłam sie napisac komus wiadomośc,ze temat ktory ja interesuje jest szeroko rozwiniety na innym forum...ot brak lojalnosci...ups..
tak jak napisał Wacek zbawicielem ludzkości nie bedziesz a jesli sadzisz,ze twoje wcisniete trzy grosze zaowocuja rewolucją to niestety jestes w błędzie...sprobuj na innym,masz pole do popisu może tam zostaniesz guru poprawnosci,stylu i elokwencji...kto wie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
belunia napisał:
Takie pogląd na forum to mi sie podoba. Jestem czytelniczkom tego portalu od miesiaca i włos mi staje na głowie jak polak, Polaka przeciaga po błocie.
"A tak łatwo zejść na psy"- tak spiewał Rysiek


ojej ...straszna sprawa...miesiąc wytrzymałaś i nie zeszłaś na psy
mało...dalej siedzisz z tymi najezonymi włosamii z zapartym tchem czytasz te,,zapasy w błocie,, gratuluje hartu ducha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
315 Postów
stefan stefanski
(Taki Ktos)
Stały Bywalec
heh kolejny zawiedziony boyek
bydło do koscioła!

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
60 Postów
Paweł taki tam
(Wujekdobrarada)
Początkujący
Ja tam się z nim zgadzam .... Brakuje wam kultury...
Najlepsze jest to, że wydaje się wam to zabawne, że śmieszy to innych ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok