Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(14617 niezalogowanych)
3511 Postów

(sih87)
Maniak
Wujek dobrarada napisał:
Ja tam się z nim zgadzam .... Brakuje wam kultury...
Najlepsze jest to, że wydaje się wam to zabawne, że śmieszy to innych ...


Przyznam się, że mnie nie śmieszy, ale walcząc z tym można upodobnić się do Don Kichota walczącego z wiatrakami...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
powiem Ci,że wolę to forum a dlatego,iż nienawidzę zakłamania to co sie dzieje na forum pani an..,
to po prostu zgroza ,ludzie boją się cokolwiek powiedzieć, by ta gwiazdeczka sie nie obraziła ..
druga sprawa to taka,że sto razy lepiej poznasz człowieka,który coś do ciebie beknie, niż takiego ,który szczerzy się bez przerwy ,czy się mu to podoba, czy nie a uwierz że będąc w norwegi wszyscy mają dość tego szczerzenia się
więc precz z komuną ,witaj prawo głosu i wolność wypowiedzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Brad Pit
(BradPit)
Wiking
anatol napisał:
powiem Ci,że wolę to forum a dlatego,iż nienawidzę zakłamania to co sie dzieje na forum pani an..,
to po prostu zgroza ,ludzie boją się cokolwiek powiedzieć, by ta gwiazdeczka sie nie obraziła ..
druga sprawa to taka,że sto razy lepiej poznasz człowieka,który coś do ciebie beknie, niż takiego ,który szczerzy się bez przerwy ,czy się mu to podoba, czy nie a uwierz że będąc w norwegi wszyscy mają dość tego szczerzenia się
więc precz z komuną ,witaj prawo głosu i wolność wypowiedzi



Jo , to sie ino zgadza . Tu je lepiej hehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
BradPit napisał:
anatol napisał:
powiem Ci,że wolę to forum a dlatego,iż nienawidzę zakłamania to co sie dzieje na forum pani an..,
to po prostu zgroza ,ludzie boją się cokolwiek powiedzieć, by ta gwiazdeczka sie nie obraziła ..
druga sprawa to taka,że sto razy lepiej poznasz człowieka,który coś do ciebie beknie, niż takiego ,który szczerzy się bez przerwy ,czy się mu to podoba, czy nie a uwierz że będąc w norwegi wszyscy mają dość tego szczerzenia się
więc precz z komuną ,witaj prawo głosu i wolność wypowiedzi



Jo , to sie ino zgadza . Tu je lepiej hehe


w sumie wbijam, gdzie komu lepiej nigdzie nie mam zasiedzenia, więc nie robi na mnie wrażenia ani to forum ani inne mam na to wyj.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
dupa się zaciska
serce łomocze
łzy cisną do oczu ze wzruszenia i podziwu
dla ludzi którym tak strasznie norki i Norge się nie podoba
a jeszcze bardziej to forum
i biedule muszą tu przebywać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...to

pewnie

ta: fLustracja...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
Wujek dobrarada napisał:
Ja tam się z nim zgadzam .... Brakuje wam kultury...
Najlepsze jest to, że wydaje się wam to zabawne, że śmieszy to innych ...


Nie chce zabierac glosu za innych, ale mnie smieszy. Powiem wiecej, nie wydaje mi sie, jestem tego pewien. Wiem, ze wedlug ciebie nie powinno, na szczescie wsrod ludzi jest olbrzymia roznorodnosc. Moze jest to rowniez spowodowane tym, ze nie mam studiow wyzszych stacjonarnych ani nawet licencjata.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
Maniak
Wacek1 napisał:
...nie mam studiow wyzszych stacjonarnych ani nawet licencjata...
SerioOOOOOO?

A piszesz jak BYS MIALLLLL!!!

Czyli podobnie jak ja.

BTW
Ale ja za to z INTELIGENCKIEGO DOMU pochodze,
choc geny troche "pipkowate som"!!! .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok