Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(4424 niezalogowanych)
1 Post

(Hilton)
Wiking
Bo to zalezy do czego jest ci potrzebny telefon. Mnie iPhone tez nie jest do niczego potrzebny, a telefonu uzywam do dzwonienia, smsow, przydalaby sie jeszcze muzyka w nim, i wystarczy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Zekke Zekke
(Karla)
Początkujący
Hilton przyznaje Tobie racje ,kazdy ma inne wymagania sa jednak ludzie tacy jak ja ,ktorzy oprocz funkcji telefonu
cenia sobie multimedialnosc wiec w telefonie musze miec tez muzyke , przegladarke internetowa , gpsa jak moge jeszce wrzucic sobie ebooka to wogole jestem w niebie wtedy sie relaksuje a ze wzrok niestety juz szwankuje to tymbardziej jest to dla mnie najwieksza zaleta ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Karla napisał:
,,bardziej pasowaloby "porady psychologiczne" ...

ale nie bede sie wiecej odzywal bo jeszcze mnie pogryzie kolezanka,, Spokjnie BiZi na śniadanie mezczyzn nie jadam....wole lekko strawne posiłki o poranku

ZUZU DZIEKUJE !!!!! POKONALAM tego jailBreak'a dzieki za linki ! A sprzet z nadgryzionym owocem polecam...


Proszę bardzo, gdybym nie został podrażniony postami paru osób pewnie nie szukał bym tych linków, a tak udało się kuchennymi drzwiami podrzucić linki



Jak ktoś ma na zbyciu i mu się nie podoba taki sprzęt to ja chętnie odkupie za rozsądną cenę lub zamienię na SAMSUNG-a G800 plus dopłata.
(Jeżeli zdobędę taki sprzęt to Karla będę cie nękał pytaniami co i jak? )
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
90 Postów
Marcin :)
(Marcinlbn)
Początkujący
Karla napisał:
Hilton przyznaje Tobie racje ,kazdy ma inne wymagania sa jednak ludzie tacy jak ja ,ktorzy oprocz funkcji telefonu
cenia sobie multimedialnosc wiec w telefonie musze miec tez muzyke , przegladarke internetowa , gpsa jak moge jeszce wrzucic sobie ebooka to wogole jestem w niebie wtedy sie relaksuje a ze wzrok niestety juz szwankuje to tymbardziej jest to dla mnie najwieksza zaleta ...


nie wiem do czego Ci JailBreak jeśli chcesz mieć multimedialny telefon ;] chyba tylko dla zasady i żeby stracić gwarancję Na tyle darmowych aplikacji co jest w appstore to można sobie darować kombinowanie.
W ogóle iPhone to lipa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Zekke Zekke
(Karla)
Początkujący
Marcinlbn napisał:
Karla napisał:
Hilton przyznaje Tobie racje ,kazdy ma inne wymagania sa jednak ludzie tacy jak ja ,ktorzy oprocz funkcji telefonu
cenia sobie multimedialnosc wiec w telefonie musze miec tez muzyke , przegladarke internetowa , gpsa jak moge jeszce wrzucic sobie ebooka to wogole jestem w niebie wtedy sie relaksuje a ze wzrok niestety juz szwankuje to tymbardziej jest to dla mnie najwieksza zaleta ...


nie wiem do czego Ci JailBreak jeśli chcesz mieć multimedialny telefon ;] chyba tylko dla zasady i żeby stracić gwarancję Na tyle darmowych aplikacji co jest w appstore to można sobie darować kombinowanie.
W ogóle iPhone to lipa.


Telefon posiadam juz 2 lata ....nie jailbrekowałam wlasnie z powodu gwarancji. Informuje Cie Marcinie ze gwarancji nie strace ..A ZASADY DOBRZE JEST MIEC ....pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok