Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(4423 niezalogowanych)
1 Post

(Hilton)
Wiking
Karla napisał:
Tematy techniczne (2 NEW!)
Internet, telefony, komputery, RTV, AGD itp.. w Norwegi

ZUZU jesli dobrze czytam to swojego posta zamiescilam w odpowiednim miejscu ...chyba ze wedlug ciebie powinien znajdowac sie w dziale,, KULINARIA,,


Karla, Zuzu uwaza, ze wszyscy na forum, ktorzy nie znają sie na informatyce z wyższej połki, nie mają iPhona z najnowszym oprogramowaniem, to głupki. Tylko tyle. On ni euwaza ze zamiescilas posta na złym forum. Po prostu on kategoryzuje ludzi weglug własnych umiejętnosci i hobby.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Najgorsze to jest nie mieć wcale hobby (albo mieć tylko takie żeby siedzieć tu i pisać coś w każdym temacie aby zaistnieć) i szufladkować ludzi w/g własnych umiejętności psychologicznych nie znając osobiście człowieka.

Dalej twierdze że osoba mająca wiedzę na ten temat jest użytkownikiem jakiegoś specjalizującego się forum w tej tematyce i tam ja k czegoś nie nie znajdziesz to tu tym bardziej.

Czemu ludzie nie odpowiadają na pytania tylko oceniają najchętniej osoby je piszące?

A tak w ogolę to google nie gryzie, prosze oto linki co i jak, ludziom działa to i tobie karla też powinno :

itutorials.cbn.pl/?p=549

www.ipod.info.pl/index.php/spirit-juz-do...one-ipod-touch-ipad/

to dla tych co troszke kumają angielski, ale po obrazkach też się połapiesz

www.iphonehacks.com/2010/05/how-to-jailb...s-3-1-2-windows.html

spiritjb.com/

NIE WAŻNE JAK BYLE KLIENT BYŁ ZADOWOLONY

P.S. moj 333 post połówka diabła chyba to
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Zuzu napisał:
Najgorsze to jest nie mieć wcale hobby (albo mieć tylko takie żeby siedzieć tu i pisać coś w każdym temacie aby zaistnieć) i szufladkować ludzi w/g własnych umiejętności psychologicznych nie znając osobiście człowieka.

Dalej twierdze że osoba mająca wiedzę na ten temat jest użytkownikiem jakiegoś specjalizującego się forum w tej tematyce i tam ja k czegoś nie nie znajdziesz to tu tym bardziej.

Czemu ludzie nie odpowiadają na pytania tylko oceniają najchętniej osoby je piszące?



P.S. moj 333 post połówka diabła chyba to


A ty Zuzu to co niby zrobiles? Co ciebie obchodzi cudze hobby lub jego brak?? Co ciebie obchodzi ile ktos czasu poswieca na forum ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Zekke Zekke
(Karla)
Początkujący
Zuzu napisał:
Najgorsze to jest nie mieć wcale hobby (albo mieć tylko takie żeby siedzieć tu i pisać coś w każdym temacie aby zaistnieć) i szufladkować ludzi w/g własnych umiejętności psychologicznych nie znając osobiście człowieka.

Dalej twierdze że osoba mająca wiedzę na ten temat jest użytkownikiem jakiegoś specjalizującego się forum w tej tematyce i tam ja k czegoś nie nie znajdziesz to tu tym bardziej.

Czemu ludzie nie odpowiadają na pytania tylko oceniają najchętniej osoby je piszące?

A tak w ogolę to google nie gryzie, prosze oto linki co i jak, ludziom działa to i tobie karla też powinno :

itutorials.cbn.pl/?p=549

www.ipod.info.pl/index.php/spirit-juz-do...one-ipod-touch-ipad/

to dla tych co troszke kumają angielski, ale po obrazkach też się połapiesz

www.iphonehacks.com/2010/05/how-to-jailb...s-3-1-2-windows.html

spiritjb.com/

NIE WAŻNE JAK BYLE KLIENT BYŁ ZADOWOLONY

P.S. moj 333 post połówka diabła chyba to



Wiesz ZUZU na tych linkach ktore podales to przerabialam je juz przeczytaj dokladnie dla jakiego oprogramowania staram sie zrobic JailBreka potem sciagaj linki od wujka google
Teraz pozwól ze zacytuje twoje słowa ,,Czemu ludzie nie odpowiadają na pytania tylko oceniają najchętniej osoby je piszące? ,, Wiec przypomne Tobie ze ja zadałam pytanie na forum a ty...nie odpowiedziałeś ale oceniłeś ze post umieszczony jest w złym miejscu wiec nie badz prosze hipokryta i znajdz sobie inne hobby ....Niemniej jednak za linki dziekuje .
A zasada ,,jesli nie mozna byc mistrzem w jednej dziedzinie to lepiej byc miernym we wszystkich ,, jakos nie przypada mi do gustu ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalska0)
Wiking
Karla napisał:
Zuzu napisał:
Najgorsze to jest nie mieć wcale hobby (albo mieć tylko takie żeby siedzieć tu i pisać coś w każdym temacie aby zaistnieć) i szufladkować ludzi w/g własnych umiejętności psychologicznych nie znając osobiście człowieka.

Dalej twierdze że osoba mająca wiedzę na ten temat jest użytkownikiem jakiegoś specjalizującego się forum w tej tematyce i tam ja k czegoś nie nie znajdziesz to tu tym bardziej.

Czemu ludzie nie odpowiadają na pytania tylko oceniają najchętniej osoby je piszące?

A tak w ogolę to google nie gryzie, prosze oto linki co i jak, ludziom działa to i tobie karla też powinno :

itutorials.cbn.pl/?p=549

www.ipod.info.pl/index.php/spirit-juz-do...one-ipod-touch-ipad/

to dla tych co troszke kumają angielski, ale po obrazkach też się połapiesz

www.iphonehacks.com/2010/05/how-to-jailb...s-3-1-2-windows.html

spiritjb.com/

NIE WAŻNE JAK BYLE KLIENT BYŁ ZADOWOLONY

P.S. moj 333 post połówka diabła chyba to



Wiesz ZUZU na tych linkach ktore podales to przerabialam je juz przeczytaj dokladnie dla jakiego oprogramowania staram sie zrobic JailBreka potem sciagaj linki od wujka google
Teraz pozwól ze zacytuje twoje słowa ,,Czemu ludzie nie odpowiadają na pytania tylko oceniają najchętniej osoby je piszące? ,, Wiec przypomne Tobie ze ja zadałam pytanie na forum a ty...nie odpowiedziałeś ale oceniłeś ze post umieszczony jest w złym miejscu wiec nie badz prosze hipokryta i znajdz sobie inne hobby ....Niemniej jednak za linki dziekuje .
A zasada ,,jesli nie mozna byc mistrzem w jednej dziedzinie to lepiej byc miernym we wszystkich ,, jakos nie przypada mi do gustu ....


...odnosze wrazenie, ze to nieporozumienie. Zuzu rzucil ironia i nie w Twoja strone, Karla. Ja to tak odebralem od poczatku.
Milego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Oceniłem sam post a nie osobę je piszącą i to chyba jasne.

Jako jedyny podałem ci linki (reszta tylko potrafi oceniać mnie i nic więcej)
Z wypowiedzi ludzi którzy zastosowali tą metodę wynika że działa (trzeba tylko spełniać podstawowe warunki)
W tych linkach był podany też twój numer oprogramowania że niby działa(użytkownicy z takim softem też niby sobie poradzili ) Spróbuj na innym kompie (sofcie) Czasem nie wiadomo czemu a jednak działa
Dalej polecam forum tematyczne i opisania tam swojego konkretnego problemu, dostaniesz tam prędzej konkretną odpowiedź ni tu, o młotkach na przykład


Stare przysłowie mówi:

"NIC NA SIŁĘ!!!
POTRZEBNY WIĘKSZY MŁOTEK"

Jak się uporasz z problem to podrzuć przepis co nie tak szło, albo link. Umowa mi sie kończy na tel. i może sprzęt z jabłkiem sobie teraz wezmę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Karla napisał:
Tematy techniczne (2 NEW!)
Internet, telefony, komputery, RTV, AGD itp.. w Norwegi

ZUZU jesli dobrze czytam to swojego posta zamiescilam w odpowiednim miejscu ...chyba ze wedlug ciebie powinien znajdowac sie w dziale,, KULINARIA,,


bardziej pasowaloby "porady psychologiczne" ...

ale nie bede sie wiecej odzywal bo jeszcze mnie pogryzie kolezanka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
BiZi napisał:
Karla napisał:
Tematy techniczne (2 NEW!)
Internet, telefony, komputery, RTV, AGD itp.. w Norwegi

ZUZU jesli dobrze czytam to swojego posta zamiescilam w odpowiednim miejscu ...chyba ze wedlug ciebie powinien znajdowac sie w dziale,, KULINARIA,,


bardziej pasowaloby "porady psychologiczne" ...

ale nie bede sie wiecej odzywal bo jeszcze mnie pogryzie kolezanka


Miałem napisać że kulinaria to by pasowały bo przecież sprzęt firmy apple ale, bałem się linczu albo spalenia na stosie.
I tak wyszło na moje niestety, że tu to sie gada o dupie Marynie i specjaliści od tego typu rzeczy tu nie zaglądają.
(no i linki które podałem działają z softem 3.1.3 więc problem tkwi gdzie indziej)
kolorowych....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Zekke Zekke
(Karla)
Początkujący
,,bardziej pasowaloby "porady psychologiczne" ...

ale nie bede sie wiecej odzywal bo jeszcze mnie pogryzie kolezanka,, Spokjnie BiZi na śniadanie mezczyzn nie jadam....wole lekko strawne posiłki o poranku

ZUZU DZIEKUJE !!!!! POKONALAM tego jailBreak'a dzieki za linki ! A sprzet z nadgryzionym owocem polecam...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Ja mam iPhone i wcale go nie lubię i nie polecam Serio! Tak się jakoś nakręciłam, żeby go mieć, a teraz zero entuzjazmu, wcale nie jest fajny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok