Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Problem z tv N okolice Stavanger - Norwegia

Czytali temat:
(1961 niezalogowanych)
8 Postów
Karol Łączyński
(karolllo)
Wiking
potrzebuje pomocy kogos kto sie zna na ustawieniu tv N sam ustawilem sygnal sily na 90% ale sygnal jakosci jest na 0% pomocyyy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
312 Posty
M D
(Mikael)
Stały Bywalec
sprobuj przekrecic konwerter delikatnie w prawo (patrzac na antene)..tylko DELIKATNIE Ale na poczatek powinienes sie upewnic ze trafiles w hotbirda bo rownie dobrze moze to byc astra ktora ma mocniejszy sygnal..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Dominika T
(MIKA22)
Nowicjusz
hej ja też miałam problem z ustawieniem antenki i oczywiscie mogłam sobie nia machać we wszystkie strony jak masz problem z ustawieniem dokładnych parametrów zadzwoń sobie hmm... do tego operatora u którego kupiłeś sprzęt ja tak bynajmniej miałam z cyfrowym polsatem wystarczyło że pozmieniałam ustawienia według instrukcji operatora i wszystko chodzi jak tralala cHyba że mi sie chmura zawiesi na antenie, ale to już nikogo wina
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wiking
Powiem Ci tak nie jestem jakimś znawcą od anten ale parę w swoim życiu ustawiłem nie kombinuj nic z konwerterem.
Pierwsze co musisz zrobić to dowiedzieć się poszperać w necie jaki kąt ustawić w swojej lokalizacji. nie wiem możesz przejść się po okolicy i u kogoś zobaczyć jeśli będziesz znać kąt odchylenia talerza od kondygnacji domu samo ustawienie już będzie pestką., z tego co piszesz masz siłę 90 % ok to oznacza w większym stopniu to że masz dobrze skonfigurowany dekoder i dobrze połączone wszystko. Najważniejsza jest jakość. Zobaczysz jak uda ci się wszystko że siła ci spadnie nawet. podsumowując poszukaj dowiedź się z tym kontem no i popatrz po sąsiadach mniej więcej w którym kierunku patrzą ich talerze żeby nie szukać długo satelity. Ja u siebie trochę posiedziałem nie znałem kąta ale gdy byłem pewien że ma być 19,5- 20* byłem już spokojny delikatne jednostajne ruchy najpierw w jedna stronę później w drugą i znajdziesz ale pamiętaj delikatny ruch i przynajmniej 2-3 sekundy przerwa żeby dekoder mógł odświeżyć.
Powodzenia kolego. Odezwij się jeśli Ci się uda.

edit: aha jeszcze jedna sprawa ustaw konwerter równo 0* i jeśli uda ci się złapać sygnał i nie będziesz mógł dostroić go ruchami w prawo lub w lewo czaszą żeby było więcej % jakości to dopiero wtedy spróbuj delikatnie zmieniać stopnie konwertera.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok