Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

TV Polska w norge - Norwegia

Czytali temat:
nn1 nn (1913 niezalogowanych)
24 Posty
Sebastian Kisiel
(Lahmus)
Wiking
Czy orjetuje sie ktos czy jakas platforma kablowa w norge udosstepnia w swoich pakiietach polskie kanaly telewizyjne?Z gory dzieki za odpowiedzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Sebastian Kisiel
(Lahmus)
Wiking
Lahmus napisał:
Czy orietuje sie ktos czy jakas platforma kablowa w norge udosstepnia w swoich pakiietach polskie kanaly telewizyjne?Z gory dzieki za odpowiedzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
312 Posty
M D
(Mikael)
Stały Bywalec
Obawiam sie ze niestety nie. Kiedys na Viasat byl program TV1000Polska bodajrze ale nie wiem czy nadawal..Ale mozesz popytac w expertach czy elkjøpach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Lahmus napisał:
Lahmus napisał:
Czy orietuje sie ktos czy jakas platforma kablowa w norge udosstepnia w swoich pakiietach polskie kanaly telewizyjne?Z gory dzieki za odpowiedzi.


Canal Digital ma TV-polonie i to wszystko, żadnych dedykowanych programów nie ma.

P.S. następnym razem weź opcje EDYTUJ a nie cytuj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
Zuzu napisał:
Lahmus napisał:
Lahmus napisał:
Czy orietuje sie ktos czy jakas platforma kablowa w norge udosstepnia w swoich pakiietach polskie kanaly telewizyjne?Z gory dzieki za odpowiedzi.


Canal Digital ma TV-polonie i to wszystko, żadnych dedykowanych programów nie ma.

P.S. następnym razem weź opcje EDYTUJ a nie cytuj


Gdyby edytował, to nie odnowiłby wiadomości.
Chodziło mu zapewne o to by przypomniec swoje pytanie Zuzu, więc zacytowanie było w tym wypadku na miejscu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
giovi2 napisał:
Zuzu napisał:
Lahmus napisał:
Lahmus napisał:
Czy orietuje sie ktos czy jakas platforma kablowa w norge udosstepnia w swoich pakiietach polskie kanaly telewizyjne?Z gory dzieki za odpowiedzi.


Canal Digital ma TV-polonie i to wszystko, żadnych dedykowanych programów nie ma.

P.S. następnym razem weź opcje EDYTUJ a nie cytuj


Gdyby edytował, to nie odnowiłby wiadomości.
Chodziło mu zapewne o to by przypomniec swoje pytanie Zuzu, więc zacytowanie było w tym wypadku na miejscu


I tak co minutę żeby odnowić? to daje 1440 razy na dobę że o tygodniu nie wspomnę
Czy ja o czymś nie wiem? może za 10tyś postów to dają jakieś nagrody? (np. dyplom z pieczątką z kartofla, popsutą zapalniczkę i słoik przeterminowanej papryki)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
Zuzu napisał:
giovi2 napisał:
Zuzu napisał:
Lahmus napisał:
Lahmus napisał:
Czy orietuje sie ktos czy jakas platforma kablowa w norge udosstepnia w swoich pakiietach polskie kanaly telewizyjne?Z gory dzieki za odpowiedzi.


Canal Digital ma TV-polonie i to wszystko, żadnych dedykowanych programów nie ma.

P.S. następnym razem weź opcje EDYTUJ a nie cytuj


Gdyby edytował, to nie odnowiłby wiadomości.
Chodziło mu zapewne o to by przypomniec swoje pytanie Zuzu, więc zacytowanie było w tym wypadku na miejscu


I tak co minutę żeby odnowić? to daje 1440 razy na dobę że o tygodniu nie wspomnę
Czy ja o czymś nie wiem? może za 10tyś postów to dają jakieś nagrody? (np. dyplom z pieczątką z kartofla, popsutą zapalniczkę i słoik przeterminowanej papryki)


Zuzu, wez Ty się chwile zastanów zanim coś napiszesz co..
Chłopakowi widocznie się coś pochrzaniło(jest nowy tutaj , nie wie co i jak).Nie ma co roztrząsac
Napisałam że odnowił, bo nie spojrzałam na datę dodania(on kiedyś już zakładał identyczny temat i nie dostał odpowiedzi)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
I prosze bardzo, kto zaczyna młóckę? A no obrońca siebie Zuzu. Po co atakujesz faceta i giovi? Co cie to boli ze zacytowal czy nie? Co cie to obchodzi ile bedzie miał postów?? Jak chcesz słoik papryki to dam ci gratis i nie przeterminowaną.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Hilton napisał:
I prosze bardzo, kto zaczyna młóckę? A no obrońca siebie Zuzu. Po co atakujesz faceta i giovi? Co cie to boli ze zacytowal czy nie? Co cie to obchodzi ile bedzie miał postów?? Jak chcesz słoik papryki to dam ci gratis i nie przeterminowaną.

Odp. kolega dostał chyba na pytanko tylko ode mnie i Mikaela.
Sam zauważyłem że jest nowy to mu tylko delikatnie przypomniałem o edytowaniu. ot co.

Reszta to jaja sobie robiłem z wypowiedzi giovi2, bo myślałem że ona tego nie zauważyła że koleś się po prostu zakręcił.
Nikogo nie chciałem urazić, jak ktoś się czuje urażony to przepraszam, takie mam poczucie humoru i tyle.

(do młócki to zapraszam po żniwach )

A wy jakie macie polskie kanały w norweskiej tv???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok