Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

finn.no - numer personalny potrzebny ? - Norwegia

Czytali temat:
janusz tarchala iksiński igrek mart enty Nauka Transport Onty_Ja_Gabriel_3. asiakietlinska Mariot Miska91 Karas1300 Łukasz1983 (1598 niezalogowanych)
11 Postów
Mariot
(Mariot)
Wiking
Witam, na grupie fb "moja Norwegia" poruszałem temat i zdania były podzielone. Ponawiam: czy nie mając numeru personalnego mogę coś sprzedać ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Mariot napisał:
Witam, na grupie fb \"moja Norwegia\" poruszałem temat i zdania były podzielone. Ponawiam: czy nie mając numeru personalnego mogę coś sprzedać ? Jedynie przez kogoś znajomego.
Ponieważ we Norge trzeba bezwzględnie podać swoje dane personalne przy rejestracji. I to nie tylko na finnie, ale na każdym innym forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Mariot
(Mariot)
Wiking
Jedna z osób zarzekała się, że wystarczy potwierdzić sms-em autentyczność. Ok jeżeli nie finn.no to czy inne serwisy umożliwiają sprzedaż bez nr. personalnego ? Np:

rubbik.no
norgegratisannonser.com.
netthandelen.no
auksjonen.no
blomqvist.no

ewentualnie inne ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Mariot napisał:
Jedna z osób zarzekała się, że wystarczy potwierdzić sms-em autentyczność. Ok jeżeli nie finn.no to czy inne serwisy umożliwiają sprzedaż bez nr. personalnego ? Np:
rubbik.no
norgegratisannonser.com.
netthandelen.no
auksjonen.no
blomqvist.no
ewentualnie inne ?

Ja osobiście nie odpowiem tobie na to pytanie, z prostej przyczyny, nie miałem nigdy takiej konieczności tam się rejestrować, jestem zarejestrowany na finie i to mi wystarczy.
Ty natomiast, musisz wykonać "żmudną i niewdzięczną pracę" poprzez samodzielne zaglądanie na portale i starać się tam zarejestrować.
Pamiętaj jednak iże we Norge, sama rejestracja to pikuś, tu za chęć umieszczenia ogłoszenia trzeba bulić kasę.
Ja za umieszczenie ogłoszenia poszukującego małego pokoju, miałem zapłacić na tydzień czy dwa, prawie 450 koron.
Powodzenia w poszukiwaniach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok