Witam.Mam pytanie,gdzie mogę kupić butle z CO2 w No,potrzebna do mig-mag.Może ktoś ma od sprzedać?Pozdrawiam
8 Lat, 10 Miesięcy temu
1 NOK
4 stanowiska pracy Pilnie poszukujemy betoniarzy do długoterminowego projektu trwającego do końca roku.