Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Internet w tel. Rejestracja bez adresu zamieszkan - Norwegia

Czytali temat:
Rafał Gadomski malgorzata swedrowska agnieszka chodnicka Joanna Kuchnicka Kate Sos Ma Go Tomasz Kranz Sławek Kielczyk Jacek Majorowski Pawel Korzystko (2601 niezalogowanych)
20 Postów
Wojtek Kowalski
(Eryk01)
Wiking
Witam, przebywam tymczasowo w Norwegii (ok miesiąc) Posiadam norweski nr personalny ale nie mam adresu zamieszkania (marynarz)
Czy jest szansa zakupić kartę pre paid do internetu bez stałego adresu zamieszkania aby podczas pobytu w porcie mieć internet?
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Wojtek Kowalski
(Eryk01)
Wiking
Nikt nie wie jak to tu działa?
Pomóżcie.
Nie wiem czy jest sens wychodzić z łajby, jechać kilka kilometrów taksówką by usłyszeć, że nie można bez adresu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Zadzwoń do konsultanta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Eryk 01 napisał:
Nikt nie wie jak to tu działa?
Pomóżcie.
Nie wiem czy jest sens wychodzić z łajby, jechać kilka kilometrów taksówką by usłyszeć, że nie można bez adresu.


netcom.no/registrering

ci coś mają, ale trzeba podac adres. nie wiem czy nie przejdzie obojętnie jaki adres byle numer personalny się zgadzał.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Wojtek Kowalski
(Eryk01)
Wiking
Błyskotliwa jesteś....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(djramzes)
Początkujący
Na stronach operatorów nie ma formularza kontaktowego? Napisz że prosisz o kontakt w takiej i takiej sprawie i że chcesz rozmawiać w takim i taki języku. Na pewno oddzwonią
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Ma Go
(goha77)
Wiking
W zeszłym roku kupiłam w Narvesenie numer mycall legitymujac się paszportem oraz nr personalnym, wypełniłam formularz na miejscu i po 24 godzinach numer był aktywny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Wojtek Kowalski
(Eryk01)
Wiking
Potrzebuję internet tylko na jeden miesiąc więc nie chcę podpisywać kontraktu np na rok. U nas to działa tak, że doładowuję np 5 GB, płacę kartą kredytową i już. Nie mam środków na karcie to nie korzystam, ale też nie płacę żadnego miesięcznego abonamentu. Czy w Norwegii działa to podobnie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Ma Go
(goha77)
Wiking
Korzystałam w ten sposób przez parę miesięcy, potrzebowałam-doładowywałam. Wiem, ze można dokupić pakiet samych Mb, za 1000 trzeba zapłacić 99 kr. Bez zobowiązań.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok