Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

generator kodów - Norwegia

Czytali temat:
(2195 niezalogowanych)
66 Postów
Krzysztof Zarzycki
(Grubyzamo)
Początkujący
Witam,czy ktoś spotkał się z taką sytuacją????mam konto w dnb bank i padła mi bateria w generatorze kodów,wymieniłem ją ale pokazują mi się same ósemki jakieś komunikaty o baterii i informacja o sofcie....chwilowo wizyta w banku nie wchodzi w rachubę bo przebywam w pl......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
Grubyzamo napisał:
Witam,czy ktoś spotkał się z taką sytuacją????mam konto w dnb bank i padła mi bateria w generatorze kodów,wymieniłem ją ale pokazują mi się same ósemki jakieś komunikaty o baterii i informacja o sofcie....chwilowo wizyta w banku nie wchodzi w rachubę bo przebywam w pl......
Po prostu w momencie gdy otworzyłeś wieczko i wyjąłeś oryginalną baterię, zadziałał kod zabezpieczający urządzenie i tyle.
Teraz ten czytnik możesz sobie położyć na półkę, jako dowód własnej głupoty i debilnego polaczkowatego chciejstwa bycia mądrzejszym od innych.

Nie martw się, nie ty pierwszy i ostatni.
Też tak miałem kiedyś tam, jak mi ten czytnik wpadł do kawy.
Też otworzyłem denko i suszyłem suszarką, zaczęło działać, jednak zachciało mi się przy tej okazji wymienić baterię.
Efekt był dokładnie taki sam.
Tyle, że ja poszedłem do oddziału banku na drugi dzień po nowy czytnik, a gość widząc stary, powiedział mi w czym tkwi problem.
Reasumując.
Ten czytnik jest już nieaktywny i do wyrzucenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok