Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

siec komórkowa - Norwegia

Czytali temat:
Damian Piatek Janusz Jaspero Krystyna Krychowska Michał Guzik Markoni1 Marek (6150 niezalogowanych)
862 Posty

(maciejko)
Maniak
Witam, która siec komórkową mająca system pre-paid polecacie w norwegii. Nie mówie o my call bo juz powoli mam ich dosyc. Dzwonie jedynie po norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
340 Postów
Sigurd I
(tosenevrati)
Stały Bywalec
lyca.no
korzystam kupujac doladowanie za 200 dostajesz 260 tanie rozmowy do pl najlepiej wejdz na ich strone .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
kolego, ja napisałem po norwegii, nie interesują mnie połaczenia do polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
340 Postów
Sigurd I
(tosenevrati)
Stały Bywalec
maciejko napisał:
kolego, ja napisałem po norwegii, nie interesują mnie połaczenia do polski


sprawdz na stronie www.lyca-mobile.no/nor/nationalrates
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
maciejko napisał:
Witam, która siec komórkową mająca system pre-paid polecacie w norwegii. Nie mówie o my call bo juz powoli mam ich dosyc. Dzwonie jedynie po norwegii

Jezeli masz juz dosyc mycall to napewno nie pchaj sie do lyca mobile, jeszcze wieksze gowno.


Polecam Djuice, Telenor. Duze pokrycie 4G, szybki internet i bez problemow z polaczeniami.

www.djuice.no/abonnement/oversikt/

www.telenor.no/privat/mobil/mobilabonnement/


Maja Kontantkort, ale bardziej oplaca sie abonament, nie musisz podpisywac umowy terminowej, w przypadku przeniesienia numeru nie ma zadnych kar, oplat itd.

Jest tez taka fajna usluga za darmo Ring EU/EØS. Jak wyjedziesz poza Norge mozesz uzywac darmowych minut z abonamentu do rozmow po EU/EØS z mala oplata startowa 6 kr za rozmowe.

Ring EU/EØS

Bruk dine inkluderte minutter i EU/EØS og Norden. Du betaler kun oppstartspris på 5,99. Når inkluderte minutter brukt opp betaler du minuttprisen som gjelder for ditt abonnement i Norge. Pris for å motta samtaler er kr 5,99 pr samtale. Vær oppmerksom på at tjenesten gjelder ikke for samtaler fra Norge til EU/EØS og Norden, her gjelder egne priser.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Paula Deyna
(PaulaDeyna)
Wiking
Rowniez polecam Telenor Zero problemow, oplacalny abonament w ktorym przy komplett M dostajesz darmowe minuty i sms po calej Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
SENTIX napisał:
PaulaDeyna napisał:
Rowniez polecam Telenor Zero problemow, oplacalny abonament w ktorym przy komplett M dostajesz darmowe minuty i sms po calej Norwegii. zastanawiam sie wlasnie nad telenorem firma mi zwraca kase rocznie wiec zastanawiam sie nad abonamentem .......jak wyglada sytacja z sluchaniem radia w internecie bo lebara naprzyklad traci zaraz zasieg poza wiekszymi miastami


Nikt nie ma lepszego zasięgu niz telenor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
PJo napisał:
SENTIX napisał:
PaulaDeyna napisał:
Rowniez polecam Telenor Zero problemow, oplacalny abonament w ktorym przy komplett M dostajesz darmowe minuty i sms po calej Norwegii. zastanawiam sie wlasnie nad telenorem firma mi zwraca kase rocznie wiec zastanawiam sie nad abonamentem .......jak wyglada sytacja z sluchaniem radia w internecie bo lebara naprzyklad traci zaraz zasieg poza wiekszymi miastami


Nikt nie ma lepszego zasięgu niz telenor

aha
a mycall, to na czyich łączach pracuje?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
A maja 4g?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
mongoły
ja was na 4G ze mycall bardzo często traktuje w swoim Siajsungu
bo płacę w mycall
a korzystam z sieci telenor
i tam gdzie jest telenor, tam i ja was w 4G mogę tryknąć
nawet w do
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok