Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
(3172 niezalogowanych)
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
Hilton napisał:
Szkoda tylko, ze zanim zaczeliscie sie popisywac kto lepiej wie i lepiej potrafi po norwesku, nie przeczytaliscie dokladnie co napisala autorka watku.
Ona chce wiedziec gdzie mozna dostac karte do dekodera, zeby miec polska tv, bo dekoder juz ma.
Odpowie jej ktos na to pytanie? Bo przeczytalam wszystkie posty i w zadnym nikt nie napisal jak zdobyc karte .


autorka wcale nie napisała że dekoder już ma dekoder np polsatu jest przypisany do konkretnej karty w nim i nie można jej zamieniać do innego dekodera . można zamówić tylko cały koplet aby działało ( karta + dekoder )
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
powiatowy myśliciel napisał:
i kogo Ty umoralniasz człowieku , się zastanów ??????

czy ja tu próbowałem cię umoralniać albo wspominałem coś o polakach w bergen ....a może o pracy za pół darmo
do twojej świdomości nie pracuję za pół darmo a o życiu czy pracy w bergen wiesz tyle co o życiu erotycznym mrówek wędrownych
a cały temat w ogóle dotyczy czego innego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
fakt nie muszę być w Bergen , Stavanger czy gdziekolwiek -- wystarczy że ludzie mi powiedzą


dobrze że masz jeszcze forum to masz gdzie się wykazać bo tak to tylko siedzisz cicho jak szczurek w swojej norze

rżniesz cwaniaka a nie wiesz albo nie chcesz wiedzieć co się w koło ciebie dzieje

nie myśl sobie że przestraszysz mnie tą wioską Bergen , takie samo skupisko różnych mas jak Oslo czy inne

więc cudów nie rób -- no chyba że swojej lasce chcesz zaimponować w kraju jak przyjedziesz wydać parę nok
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Andre med mark napisał:
Hilton napisał:
Szkoda tylko, ze zanim zaczeliscie sie popisywac kto lepiej wie i lepiej potrafi po norwesku, nie przeczytaliscie dokladnie co napisala autorka watku.
Ona chce wiedziec gdzie mozna dostac karte do dekodera, zeby miec polska tv, bo dekoder juz ma.
Odpowie jej ktos na to pytanie? Bo przeczytalam wszystkie posty i w zadnym nikt nie napisal jak zdobyc karte .


autorka wcale nie napisała że dekoder już ma dekoder np polsatu jest przypisany do konkretnej karty w nim i nie można jej zamieniać do innego dekodera . można zamówić tylko cały koplet aby działało ( karta + dekoder )


A tak trudno sie tego domyslic, ze juz ma skoro potrzebuje tylko karte?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
W PL weszła nowa zupełnie darmowa usługa TV w internecie Cyfry + loguje sie na ich stronce wpisuje 12 cyfrowy nr z karty pomijając 2 ostatnie i ma sie dostep do ich tv i pakietu jaki sie ma w domu w PL

chyba jeszcze nie działa ale niebawem bedzie i na całym świecie bedzie dostępna polska TV świetnie bedzie dla tych co mają telewizor z WI FI



www.ica.cyfraplus.pl/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
hilton .....dekoder może mieć albo i nie ( w każdym razie tego nie określia ) dekoder musi zamówić plus kartę chodzi mi o polsat a cyfrę czy ntelewizję można sprawdzić np na infolini .

powiatowy niech się tak nie gorączkuje co kto robi , ile zarabia , gdzie wydaję bo mu żyłka pęknie . ja dbam o swoje interesy , ewentualnie mogę pomóc czasem a nie będę uszczęśliwiał nikogo na siłę ani w bergen ani w stavanger jak ci o to chodzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
87 Postów

(espen)
Początkujący
Andre med mark napisał:
Hilton napisał:
Szkoda tylko, ze zanim zaczeliscie sie popisywac kto lepiej wie i lepiej potrafi po norwesku, nie przeczytaliscie dokladnie co napisala autorka watku.
Ona chce wiedziec gdzie mozna dostac karte do dekodera, zeby miec polska tv, bo dekoder juz ma.
Odpowie jej ktos na to pytanie? Bo przeczytalam wszystkie posty i w zadnym nikt nie napisal jak zdobyc karte .


autorka wcale nie napisała że dekoder już ma dekoder np polsatu jest przypisany do konkretnej karty w nim i nie można jej zamieniać do innego dekodera . można zamówić tylko cały koplet aby działało ( karta + dekoder )


Karte w polsacie i cyfrze+ mozna przekladac do innego dekodera. Nawet zamiennie ( karty z dekoderami roznych firm)
Posiadam obie karty a dekoder polsatu jest podlaczony - czesto wymieniam.

W Polsce mozna rowniez zakupic jedynie karte z abonamente( dotyczy Cyfry i polsatu) Co do "N" nie wiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
a to ciekawe bo ja mam w norge polsat z dużym pakietem a w pl z małym i n-telewizję . w tamtym roku wziąłem kartę z norgę tę z większym pakietem jak zjeżdżałem na święta no i w tym dekoderze w polsce nie działa . na infolini powiedzieli że nie będzie działać przy zmianie
hmm ale skoro mówisz że u ciebie działa to ci wierzę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
87 Postów

(espen)
Początkujący
Andre med mark napisał:
a to ciekawe bo ja mam w norge polsat z dużym pakietem a w pl z małym i n-telewizję . w tamtym roku wziąłem kartę z norgę tę z większym pakietem jak zjeżdżałem na święta no i w tym dekoderze w polsce nie działa . na infolini powiedzieli że nie będzie działać przy zmianie
hmm ale skoro mówisz że u ciebie działa to ci wierzę


Dziala doskonale - dekoder to Echostar dsb 717
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
pewnie,ze działa na 100%!

pani na ifolini nie moze mowic " odpierdol sie" a ty taki inteligentny kolo powinienes zrozumiec przesłanie....

trzeba umiec rozmawiac z paniami z infolinii......

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok