Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Iwona F
(filipka)
Wiking
Witam,
Mam na imię Iwona, jestem od niedawna w Norwegii. Nie gram na żadnym sprzęcie ale lubię muzykę klubową a zwłaszcza mocne energiczne techno ( 130 BPM) Czytając ten wątek... trochę mnie zasmucił fakt, że norwegowie nie gustują w mocnych klimatach...ech


Pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
filipka napisał:
Witam,
Mam na imię Iwona, jestem od niedawna w Norwegii. Nie gram na żadnym sprzęcie ale lubię muzykę klubową a zwłaszcza mocne energiczne techno ( 130 BPM) Czytając ten wątek... trochę mnie zasmucił fakt, że norwegowie nie gustują w mocnych klimatach...ech


Pozdro
Gustuja gustuja Trance i Techno juz dawno zostal wypchnięty w innych krajach przez Electro-Hose tylko nie tu Norki nadal słuchają Trance i inne nurty muzyczne ciężko się tu przyjmują Ale idzie ku lepszemu Najwięcej znajdziesz imprez House i Trance.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Łukasz P.
(lukasch)
Wiking
oby zagustowali i to szybko hehe zapraszam do posluchania mojego seta
soundcloud.com/lukas-sotov/lukas-sotov-dark-minimal
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Ja Drey
(JaDrey)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(radocha73)
Wiking
bo norki są inne hihihi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(radocha73)
Wiking
bo norki są inne hihihi
faja dragi cała Norge sie bawi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(radocha73)
Wiking
oni są inni a co słuchasz tak dokładniej to Ci coś znajde fajnego normalnego nie sluchaj wszystkich bo tutaj cwaniaków nie brakuje . miłego weekendusa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Sebastian 69
(SebastianSasnaSikorski)
Wiking
Witam. Przyjechałem do Norwegii jakies 4 tygodnie temu. Zuważyłem ten temat i od razu bardzo mnie zainteresował, zacząłem grać w 3miejskich klubach jakieś 10 lat temu, no z krotka przerwa, na dłuższa mete nie potrafiłem sie z tym rozstac Nie przywiozłem ze sobą sprzętu ale z miła chęcią poznałbym kogoś kto taki sprzet posiada, z kim można byłoby się spotkać ewentualnie pograć. Ciekawi mnie czy organizują tu polskie imprezy. Style jakie preferuje to TECHNO, TECH - HOUSE, DEEP, PROGRESSIVE o to kilka linków do moich Profili:

www.facebook.com/OfficialSasna

soundcloud.com/sebastiansikorski

www.mixcloud.com/OfficialSasna/

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok