Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

12 października w sobotę Polska Impreza V.I.P OSLO - Norwegia

Czytali temat:
Wojtek C Adam Michta r@k (3091 niezalogowanych)
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
O juz bede wtedy w Skien, wybralbym sie tylko jak tu wrocic z Oslo (139km) po imprezowym zazyciu literka wodeczki, i roznych innych trunkow. A obudzic sie w parku w Oslo bez butow niczym Røkke to malo zachecajaca perspektywa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Imperator1988 napisał:
O juz bede wtedy w Skien, wybralbym sie tylko jak tu wrocic z Oslo (139km) po imprezowym zazyciu literka wodeczki, i roznych innych trunkow. A obudzic sie w parku w Oslo bez butow niczym Røkke to malo zachecajaca perspektywa.
TE ...
Eee ...
... M I L I O N E R ...
--
Nie stać Ciebie na rezerwację noclegu w Tanim Hotellu lu Hostelu w centrum Oslo ...
---
I Ty piszesz iż chcesz być ... aktor ...!!! .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Ale to wtedy moge rownie dobrze odrazu do Polski poleciec z Sandefjord do Gdanska, wszystkim napotkanym pijacym postawic trunek zrobic impreze i wrocic razem z kvoten do Norwegii. Zamiast Thonowi zysku dodawac chociaz moze akurat zasluzyl za ten plakat poparcia dla FrP.

Pomysle jeszcze ale chyba sie wybiore do Polski bo poco isc na polska impreze w Norwegii skoro mozna pojsc na polska impreze w Polsce

PS. Nadal poszukuje weekendowo pijacych z grenlandsområdet aby daleko nietrzeba podrozowac by sie napic ze slowianami rodakami.

P.PS. Co ma bycie politifullmektig/politiadvokat do tego gdzie sie imprezuje to nie wiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów
Joanna Joanna
(LaToszka)
Stały Bywalec
Pytam z czystej ciekawości. Warto wybrać się do tego klubu na imprezę? Mógł by ktoś wyrazić swoja opinię kto już tam był- jakie wrażenia?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Imperator1988 napisał:... Co ma bycie politifullmektig/politiadvokat do tego gdzie sie imprezuje to nie wiem
To przeczytaj jeszcze raz Swoją wypowiedź i Moją ripostę ... Może akurat zajarzysz .
---
---
W Twoim Przypadku , wybrał bym Jednak Polskę , na Imprezę również z Noclegiem w hotelu .

Tu nie warto , zadawać się z dyskotekowym poltuńskim motłochem / dotyczy TYLKO CIEBIE !!! / .

---
Zwłaszcza iż ta tancbuda jest akurat ... pod OPIEKĄ "ruskich matrosów" ... to nie jest niestety miejsce dla Osób z Twoją Pozycją ...!!!
---
TAKIE WREDNE to życie ...
W dzieciństwie ŹLE ... a teraz też nie wesoło ...!
---
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Zapewne impreza skazana na podpieranie ścian
Jeżeli nic sie nie zmieniło polskie wolne dziewczyny poszukuja
norweskiego księcia z bajki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
LaToszka napisał:
Pytam z czystej ciekawości. Warto wybrać się do tego klubu na imprezę? Mógł by ktoś wyrazić swoja opinię kto już tam był- jakie wrażenia?Zwykła knajpa z parkietem do tańca ...
---
Ja akurat byłem wtedy , gdy bawili się Tylko Rosjanie ... wszak to głównie Ich Przybytek ...
---
99% muzyki i piosenek było rosyjsko brzmiących i języcznych ...!!! .
Było naprawdę spokojnie ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Chyba niezrozumiales mojej wypowiedzi nigdy w zyciu bym niewybral sie po pijanemu samochodem za bardzo szanuje moje wielkie hobby aby stracic prawo jazdy albo obudzic sie gdzies w rowie ze skasowanym pojazdem i zastanawiac jak tu kurde wytlumaczyc to w ubezpieczalni. Lubie jezdzic niezwykle szybko ale zawsze 100 % trzezwy, nawet w Polsce to niewsiadam nawet po zjaraniu zielonego (jakos sie w Polsce przyjelo ze wszyscy jarac lubia bardziej niz pic) jak nic nie pilem mimo ze na to nierobia badan pieski na kontroli, bo nielubie jezdzic jak jakas pol slepa lajza tylko jak za kolkiem to po mistrzowsku.


Akurat ruskie techno/electro i ruskie klimaty to lubie bo Rosje jako slowianski kraj lubie (zeby szkopy mialy sie czego bac zamiast sie smiac). Ale raczej do Polski sie wybiore i pewnie z hotelem w Gdansku gdyz rodzice jak zwykle niedadza mi swojego mieszkania weekendowo/urlopwego w Gdansku.... mysla ze polscy menele moga zrobic rownie fajna impreze jak norski w Bergen i z "ladnie wykonczonego mieszkania" bedzie ruina z zamelinowanymi bezdomnymi menelami w bonusie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Imperator1988 napisał:...Chyba niezrozumiales mojej wypowiedzi nigdy w zyciu bym niewybral sie po pijanemu samochodem za bardzo szanuje moje wielkie hobby aby stracic prawo jazdy albo obudzic sie gdzies w rowie ze skasowanym pojazdem i zastanawiac jak tu kurde wytlumaczyc to w ubezpieczalni. Lubie jezdzic niezwykle szybko ale zawsze 100 % trzezwy, nawet w Polsce to niewsiadam nawet po zjaraniu zielonego (jakos sie w Polsce przyjelo ze wszyscy jarac lubia bardziej niz pic) jak nic nie pilem mimo ze na to nierobia badan pieski na kontroli, bo nielubie jezdzic jak jakas pol slepa lajza tylko jak za kolkiem to po mistrzowsku.
Akurat ruskie techno/electro i ruskie klimaty to lubie bo Rosje jako slowianski kraj lubie (zeby szkopy mialy sie czego bac zamiast sie smiac). Ale raczej do Polski sie wybiore i pewnie z hotelem w Gdansku gdyz rodzice jak zwykle niedadza mi swojego mieszkania weekendowo/urlopwego w Gdansku.... mysla ze polscy menele moga zrobic rownie fajna impreze jak norski w Bergen i z "ladnie wykonczonego mieszkania" bedzie ruina z
]
To raczej Ty , nie potrafisz czytać między wierszami ...!
---

Mi nie idzie o to , jak Ty się dostaniesz , tam czy tu ...!
---
A jedynie o środowisko jakie Ty Obecnie zaczynasz reprezentować ...!!! .
A Jakie Obraca się w Tej Knajpie ... Podobno "matrosi" mają PEŁNY Monitoring ...
A następnie , z "nudów" Identyfikują wszystkich uczestników imprezy , pod KAŻDYM KĄTEM ... i wyłapują co znaczniejsze rodzynki .
---
Ty jesteś bardzo rozrzutny z tego co się Tu na Forum Chwalisz i pewnie po wódce również nadmiernie rozmowny ...
---
ODRADZAM ten przybytek ... na ZAWSZE ... !
---
Niemniej to Twoje życie !!! ,Twoja Praca i Twoje pieniądze ...!!! TWOJA POZYCJA ZAWODOWA ...!
---
Na dzisiaj kończę tą drętwą dyskusję , widocznie jeszcze masz nadmiar po wczorajszym .
---
BĘC
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
gabriel napisał:

Tu nie warto , zadawać się z dyskotekowym poltuńskim motłochem / dotyczy TYLKO CIEBIE !!! / .[/b]
---
Zwłaszcza iż ta tancbuda jest akurat ... pod OPIEKĄ "ruskich matrosów" ... to nie jest niestety miejsce dla Osób z Twoją Pozycją ...!!!


Wez gabriel i kup troche mydla, czy wazeliny, bo jak tak dalej bedziesz cysarzowi w pewna czesc ciala wchodzil, to moze tarcie wystapic
Rozumiem, ze poszukujesz pracy, ale czyzbys zywil nadzieje, ze on cos Ci znajdzie ?
On pogardza takimi jak Ty - proletariatem (pracownisiami, jak to czesto lubi podkreslac )
No chyba, ze teczke za nim do pracy chcesz nosic
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok