Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Wojtek C Adam Michta r@k (3092 niezalogowanych)
8929 Postów
Maniak
Lindemans napisał:...Wez gabriel i kup troche mydla, czy wazeliny, bo jak tak dalej bedziesz cysarzowi w pewna czesc ciala wchodzil, to moze tarcie wystapic
Rozumiem, ze poszukujesz pracy, ale czyzbys zywil nadzieje, ze on cos Ci znajdzie ?
On pogardza takimi jak Ty - proletariatem (pracownisiami, jak to czesto lubi podkreslac )
No chyba, ze teczke za nim do pracy chcesz nosic

OJ ... joj ...
Linda Malinda ...
Imperator , nie potrafi załatwić zwykłej pracy Kuzynom , Których tak hołubi , a co dopiero takiemu Pracownisiowi budowlanemu jak Ja ...
Ha ha cha ...
---
Tu akurat byłem bezstronny , pod każdym względem ... !
---
A że On Młody i jeszcze Głupi i Forsa na mózg Mu siadła , cóż wszak Rodak z Pozycją ... a takich trzeba przed Głupotą przestrzegać .
---
Wszak to nic nie kosztuje ...
---
A nuż... może i zmądrzeje ... !.
---
Nudzi Mi się przeogromnie to i ....................... / pieprzę trochę ode rzeczy / .
---
Czekając niezmordowanie , na jakąś logiczną Ofertę od Forumowych Dobroczyńców ...!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Zrozumiala agresja ze strony jednostki (wedle wypowiedzi innych forumowiczow) zwiazanej z giermancem. Ale dzis niestety nie 1945 hehe

A pozatym przekrecasz sens moich wypowiedzi, ja nie gardze proletariuszami jedynie uswiadamiam jaka maja proletariusze role na swiecie. Gdyz wydaje im sie ze to zbrodnia jesli kapitalista np. chce placic taka pensje jaka jest normalna dla proletariusza bez pozadanych kwalifikacji zgodnie z prawem popytu i podazy. Operator lopaty jest nadal operatorem lopaty niezaleznie od tego ze juz nie mieszka w Polsce tylko np. w Norwegii. Ale ja nikim nie gardze kazda praca jest potrzebna i chwalebna ze ktos ja wykonuje bo w koncu ktos musi tylko niech bedzie swiadom ze jest kim jest chocby i w Kuweicie konserwowal powierzchnie poziome. Gdyz skandalem jest to co pisza niektorzy o psuciu rynku pracy gdy ten rynek wlasnie jest naprawiany niewidoczna reka rynku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
gabriel napisał:
cóż wszak Rodak z Pozycją ... a takich trzeba przed Głupotą przestrzegać .
(....)
A nuż... może i zmądrzeje ... !.


O jakiej pozycji Ty mowisz ?
Skonczyl studia, jak wielu innych przed nim, razem z nim i po nim rowniez. Popracowal odrobinke jako gryzipior na wypizdowie. Teraz wraca na matki garnuszek, bo jest zbyt skapy, by placic za mieszkanie jak dorosly mezczyzna,ktory bierze odpowiedzialnosc za swoje zycie.

Wszedzie glosi pogarde dla innych, dla jakichs wydumanych "pracownisiow". Zrzygac sie mozna od jego rozbuchanego ego (pustego jak balon...).

Ze niby jeszcze jest nadzieja, ze zmadrzeje ? Nadzieja jest zawsze

Zmadrzeje, jak kiedys wreszcie mu sie uda zaprosic "pracownisow" na wodke, wypije sobie ostro i zacznie pi......lic swoje pogardliwe teksty. Wtedy mu spuszcza takie manto, ze zmadrzeje - przynajmniej na jakis czas, poki sie geba wygoi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
V.I : P w Oslo

jakis korw---wa zart ja sie pytam gdzie te vip-y ? chyba R.I.P

jedna polowa na budowlance na czarno rypie a druga zasilki nedzne pobiera

i to jest wlasnie Polski V.I.P
hehehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Wracam na wyzsze stanowsko taki maly szybki kroczek na drodze szybkiej kariery A im szybciej zbierze sie forse tym szybciej bede mogl zyc jak kapitalista w Polsce. Odpowiedzialnosc to niewyrzucac niepotrzebnie forsy do kosza podczas gdy 350 m2 dom stoi w polowie pusty

A co do tych ktorzy ze mna pija wodke to wiedza z kim pija i nie maja debilnych pomyslow. W zyciu mnie nikt nie obil i dobrze dla tego ewentualnego kogos bo bym niedarowal najemnicy by go znalezli nawet w hytte posrodku hardangervidda i niewazne ileby to kosztowalo ich wynajac.

Ale naszczescie towarzystwo w ktorym ewentualnie pije to jest nastawione na powtorke z picia i niewnosi tekstow otym jak to strasznie ze kapitalisci zatrudniaja proletariuszy po cenie rynkowej 50 NOK za godzine. Wiec nie ma tez potrzeby wyjasniania tego jak dziala prawo popytu i podazy. Sa madrzy i rozumni proletariusze a sa i tacy ktorzy mysla ze Lenin zaraz wstanie a bycie konserwatorem powierzchni poziomych w Norwegii to lepiej niz inzynier/lekarz w Polsce. Z tymi pierwszymi pije sie fajnie a ci drudzy i tak nieprzyjda napic sie wodki ze zlym kapitalista/burzujem/kulakiem/kontr rewolucjonista/wrogiem ludu/nacjonalista (niepotrzebne skreslic). Wiec bez obaw.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Lindemans napisał:...Zmadrzeje, jak kiedys wreszcie mu sie uda zaprosic "pracownisow" na wodke,
...wypije sobie ostro i zacznie pi......lic swoje pogardliwe teksty.
...Wtedy mu spuszcza takie manto, ze zmadrzeje - przynajmniej na jakis czas, poki sie geba wygoi

He , he ...cha , cha ...
Toś Mnie naprawdę Linda Malinda rozbawiła ...
---
Pyszne ... niemniej faktycznie kiedyś Jego "kosa" trafi na kamień i będzie bardzo zszokowany ...
---
Ja Mogę się z Nim i Napić , jednak Mnie stać psychicznie , na kupno alkoholu z Jego półki ...
---
Przeważnie w Moim Życiu Zawodowym , w większości , zarabiałem ponad średnią krajową ...
---
To i jestem obyty z większym standardem Niż zwykła z czerwoną kartką lub żubrówka z trawką !
---
Dobre Malida ... dobre ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów
Joanna Joanna
(LaToszka)
Stały Bywalec
PJo napisał:
Zapewne impreza skazana na podpieranie ścian

Z własnego doświadczenia, czy z opinii takie informacje posiadasz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(Leokadia)
Wiking
Będę na pewno! pozdrawiam no i do zobaczenia; ))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok