Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jak Zostać kierowcą bądz operatorem wózka widłoweg - Norwegia

Czytali temat:
Adriana Chmielowiec TomekCK qq (950 niezalogowanych)
4 Posty
Przemysław Kowal
(Przemo19877)
Wiking
WITAM MAM PYTANIE MAM NADZIEJE ZE KTOS MI POMOZE .TZN POTRZEBUJE JAKIŚ INFORMACJI NA TEMAT PRACY W NORWEGI ZARÓWNO NA STANOWISKU KIEROWCY C, E, D DODATKOWY ATUT cale uprawnienia ADR bADZ PRACA JAKO OPERATOR WOZKA WIDLOWEGO (WYSOKI SKLAD ZALADUNEK I ROZLADUNEK )
maGAZYNIER CO KOLWIEK POTRZEBUJE PRACY A CO DO PERSPEKTYW W NASZYM PANSTWIE NIE MA ICH ZBYT WIELE. Z GORY DZIEKI LICZE NA POMOC OSOB KTORE JUZ PRZESZLY TO CO JA MAM PRZED SOBA POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY RODACY


POZDRO DLA CALEJ POLONI
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
no ja bym radzila zrobic w PL kurs na kierowce autobusu, po czym zorientowac sie o naborze do pracy w Norwegii, polskich kierowcow tutaj jest wielu i bardzo dobrze, mnie to cieszy
niektore firmy nie honoruja polskich uprawnien na wozki widlowe, tak jak forma mojego meza, pomimo ze ma polskie uprawnienia to kazali mu tu zrobic jeszcze jeden kurs... kazda firma w PL ktora prowadzi szkolenia powinna udzielac info nt czy w innych krajach te certyfikaty sa uwzgledniane, wiele firm mowi ze tak i 700 zl w plecy...
powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Przemysław Kowal
(Przemo19877)
Wiking
WIEC TAK CO DO UPRAWNIEN TO WSZYSTKO JUZ MAM ZA SOBA posiadam katygorie C E D z kursam i pozwalajacymi prowadzic tego typu pojazdy DOSWIADCZENIE ROWNIEZ MAM CHODZI MI JAK zakfalifikowac sie na jakis nabor które firmy posrednicze w polsce zajmuja sie takimi naborami .PO=zatym z moim angielskim nie jest najlepiej .JESZCZE JEDNO pytanie czy mozna znalesc prace bezposrednio u pracodawcy nie korzystajac z pomocy Agencji?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
aha to nie zrozumialam za bardzo, mozesz probowac bezposrednio, ale ciezko bedzie...
nabory na kierowcow autobusow sa w polsce, na poczatku jest przyuczanie, jezyka troche tez. osobiscie niewiem jak sie ta polska agencja nazywa, musisz poszukac...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Przemysław Kowal
(Przemo19877)
Wiking
NO WLASNIE BEZPOSREDNIO JEST BARDZO CIEZKO . TEGO SIE SPODZIEWALEM A JAK OGOLNIE WYGLADA ZYCIE W NORWEGI ? WYJECHALAS TAM Z RODZINA JAK SOBIE RADZICIE
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
jestem z mezem, we 2je
nienarzekamy, pracujemy, zyjemy normalnie, spokojnie, na luzie, powolutku...
jak 2 osoby pracuja to zycie tutaj to prawie bajka, niewiem bo niemamy dzieci ale pewnie z dziecmi tez nie ma problemu
oczywiscie pozywienie i koszty utrzymania drogie ale jak dostajesz pensje, masz legalna prace to wcale tak drogo juz sie nie wydaje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Przemysław Kowal
(Przemo19877)
Wiking
no to fajnie ja nie wiem jak sie zaczepic takiego czegos na czym plywasz gdy przyjade bym nie utonal
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1381 Postów

(wilk stepowy)
Maniak
Przemo19877 napisał:
no to fajnie ja nie wiem jak sie zaczepic takiego czegos na czym plywasz gdy przyjade bym nie utonal



Aaaaaaaa........ Nie martw się ja Cię uratuję.......

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
niestety to tylko marzenia plywac na pontonie caly bozy dzien
Wilku kogo uratujesz mnie czy Przemka hehe

no dobra juz wiem ze Wilk to kobita, wiec pozwole sobie nie zadawac tego pytania w przyszlosci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok