Witam miedzy 2 a 3 czerwca wyjezdzam do Polski mam busa wiec moge zabrac jakas paczke badz ludzi chetni????kontakt na priv....podroż z Stavanger -Kristiandsand-hirshalds-Szczecin
16 Lat, 1 Miesiąc temu
1 NOK
Poszukujemy pracowników rozbiórkowych do projektu w Skien.