Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Rozmowy po norwesku - Norwegia

Czytali temat:
robert xxxxx Krzysztof J tak maj K F Natali B Kasia K Sobek Sander sweet man Pabllo31 Agnieszka Pikor Łukasz Ch famila asaser (4251 niezalogowanych)
1 Post
asaser
(asaser)
Wiking
Cześć mam pytanie czy w Norwegi w Stavanger lub jego okolicach są jakieś darmowe spotkania (jakieś eventy z fb lub może jest jakaś grupa ludzi obojętnie z jakich krajów która spotyka się w ten sposób) gdzie można pójść i porozmawiać po norwesku z kimś w celu przyśpieszenia nauki?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów

(Diktig og justiceforall)
Początkujący
Jest taki zwyczaj, nazywa sie to språk kafe. Jest organizwane wszedzie w Norwegii, czesto w bibliotekach albo domach kultury. Poszukaj w swoim miejscu zamieszkania.

asaser napisał:
Cześć mam pytanie czy w Norwegi w Stavanger lub jego okolicach są jakieś darmowe spotkania (jakieś eventy z fb lub może jest jakaś grupa ludzi obojętnie z jakich krajów która spotyka się w ten sposób) gdzie można pójść i porozmawiać po norwesku z kimś w celu przyśpieszenia nauki?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Sobek Sander
(Mojave)
Wiking
No zgadza się,

Są organizowane spotkania jezykkowe w Stavanger w bibliotece Solvberget, w centrum. Tu jest link:

www.sølvberget.no/Laering/Spraakkafe-og-norsktrening

W wakacje nie ma spotkań, dopiero od końca sierpnia się zaczynają.

Też się tam wybieram. Spotkania są organizowane przez dwie grupy: Czerwony Krzyż i SAPS (Stavanger Active People Society). Tutaj jest link gdzie piszą o tym piszą:

ticketco.events/no/nb/widgets/events/51425

Ja się wybieram na te spotkania, może już z końcem sierpnia. Może się umówimy i pójdziemy jakoś razem. Jak coś to napisz na priv. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok