Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

dentysta - Norwegia

Czytali temat:
Marlena Kugler marek marek radoslaw milewski Jacek Nester Magdalena Pydo Paulina Fierke Angelika Mojak Asia Poznanianka mati miki Adam Mroziński Gosia Podgorska Krzysztof Sikorski (2842 niezalogowanych)
43 Posty
Michal Kozi.....
(kosma1410)
Nowicjusz
Witajcie , mam pytanko ktos jest w temacie co robic jak boli zab? jak wyglada leczenie w polsce inaczej sa jakies refundacje a tu? np. w PL usuniecie kamienia raz czy dwa razy w roku za fri . i co zrobic jak boli teraz ? od razu bukowac bilet ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
400 Postów

(marta86)
Wyjadacz
Tutaj musisz zapłacić inaczej się nie da. Szwagier za usunięcie bolącego zęba w znieczuleniu w Stv zapłacił 1650nok i wyrwano mu go odrazu nie musiał czekać. A np na obrzeżach miasta w Renesoy koszt wyrwania zęba wyniósł by ok 1000nok ale trzeba było czekać na wolny termin. Dlatego jak masz okazję to wylecz zęby w Pl
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
kosma1410 napisał:
Witajcie , mam pytanko ktos jest w temacie co robic jak boli zab? jak wyglada leczenie w polsce inaczej sa jakies refundacje a tu? np. w PL usuniecie kamienia raz czy dwa razy w roku za fri . i co zrobic jak boli teraz ? od razu bukowac bilet ?

ja sie na ten temat niejednokrotnie wypowiadalam bo mialam z dentysta/tami tutaj w NO do czynienia...poszukaj na forum...jest kilka takich tematow.... moj przyklad na jednym z forum jest tutaj www.mojanorwegia.pl/forum/view/nasze_spr...._dentysta.html#9559

co jak co...jesli jestes w PL to sie tam lecz, a jak w NO to lepiej kupten bilet do PL....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Michal Kozi.....
(kosma1410)
Nowicjusz
magdalena_d84 napisał:

co jak co...jesli jestes w PL to sie tam lecz, a jak w NO to lepiej kupten bilet do PL.... [/quote]

magda bardzo dobre znalazlem na forum norwegia cos ale doraznie zalatwie to tu konkrety KUPIE bilet
pozdrowionka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
to jednak jestes tutaj w NO heheh ja tez bym wolala kupic bilet i zalatwic to w PL
mam nadzieje,ze juz lepiej sie czujesz... u mnie leczenie to dosc dlugo trwalo
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Nowicjusz
Jest w Stavanger polski stomatolog,prywatny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów
Magdalena Bogdańska
(ladyinblue)
Początkujący
Dobrze wiedzieć, a jakieś namiary można prosić ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Michal Kozi.....
(kosma1410)
Nowicjusz
magdalena_d84 napisał:
to jednak jestes tutaj w NO heheh ja tez bym wolala kupic bilet i zalatwic to w PL
mam nadzieje,ze juz lepiej sie czujesz... u mnie leczenie to dosc dlugo trwalo
pozdrawiam


Jestem w marnej sytuacji finansowej , odpuscilem sobie a dolna prawa strona co 2-3 dni daje znac ,koncza sie przeciw bulowe ale to sie da. JEST OK !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok