Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Motocyklisci w Rogaland - Norwegia

Czytali temat:
3 Posty
Pawel Stateczny
(statek22)
Wiking
ktos ze Stavanger / Sandnes lub okolic ma ochote polatac w ten weekend?
motocykl mam tutaj od 2 dni wiec nie znam ani motocyklistow ani fajnych drog
pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Fafa Rafa
(AdamArsen)
Wiking
Witaj! Cos slabo zorganizowani sa motocyklisci w Norwegii! Nikt nie odpowiada na posty. Musimy to zmienic! Jestem rowniez motocyklista, przyjezdzalem do NO wyrywkowo, a teraz jestem na stale. Na wiosne przywioze moto i cos zadzialam zeby skrzyknac molosnikow dwoch kolek. Jakis zlot a nawet moze klub!? Mieszkam w okolicach Ålesund a norwegia nie jest taka wielka zeby sie nie spotkac raz do roku! Co o tym myslicie!? Pozdrawiam Arsen
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Mariusz W
(mwy_sandnes)
Wiking
Moze ktos wytlumaczyc jak najlepiej przetransportowac motor z Polski do Norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a to sam nie ujedzie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Mariusz W
(mwy_sandnes)
Wiking
Zapewne ujedzie, ale podroz taka do przyjemnych raczej nie bedzie nalezec (dluga, nudna trasa, ktora zdazylem juz objechac pare razy samochodem). Dlatego tez myslalem o transporcie go przy pomocy jakiejs firmy transportowej? Ale przy takim rozwiazaniu prawdopodobnie dochodza jakies sprawy papierkowe, o ktore trzeba zadbac z wyprzedzeniem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a tak z ciekawości to po co komuś motor w Królestwie
żeby się kilka razy do roku przejechać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Mariusz W
(mwy_sandnes)
Wiking
Wlasnie dla tych kilku razy do roku...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
muszę przyznać, że to robiło pierońskie wrażenie, kiedy grupa harleyowców mijała mnie gdzieś na drogach USA
ale teraz to się śmieję z litości jak widzę na drogach w okolicach Sandnes Stavanger kogoś na motocyklu
a już rozpacz całkowita, jeśli na ścigaczu
pasuje jak czarne okulary i kapelusz Hieńkowi wyrzucającemu gnój widłamy z chlewa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Krisu .
(Krisu1988)
Wiking
Siemka!
pewnie odgrzebuje kotleta ale, clicktrans.pl . Ja motąga wysyłałem z tej stronki polega ona na tym ze licytują się przewoźnicy i którego wybierzesz jedzie. Z za Oslo do krk zapłaciłem tysiaka, cena... jak dla mnie wporzo za taka trasę. Jeśli jeszcze potrzebujesz polecam.
LWG!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok