Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Posiadanie psa.Stavanger - Norwegia

Czytali temat:
(747 niezalogowanych)
4 Posty

(paulina93)
Wiking
Witam wszystkich. Wspólnie z narzeczonym chcielibyśmy kupic psa. Jednak nie wiemy czy są jakieś załatwienia z tym związane. Czy trzeba go gdzieś rejestrować? Czy trzeba mieć jakieś pozwolenie? Czy są za to jakieś opłaty? Gdzie w Stavanger znajduje się weterynaria? Mam nadzieje,że ktoś mi podpowie. Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Psa nie trzeba nigdzie rejstrowac ani nie trzeba miec zadnego pozwolenia, jak tez nie ma zadnych oplat. To jezeli chodzi o pozwolenia i oplaty "panstwowe".

Jezeli wynajmujecie mieszkanie, to musicie miec zgode wlasciciela mieszkania na posiadanie zwierzaka. Wiekszosc wlacicieli nie zgadza sie na wynajm ludziom ze zwierzetami. Niedaleko mnie dwie dziumdzie, co wynajmowaly hytte, sprawily sobie zarowno psa jak i kota. Efekt byl taki, ze dostaly wypowiedzenie i nastepny rok musialy mieszkac na campingu, bo nikt nie chcial im wynajac mieszkania, mimo, ze obydwie maja prace i sa Norwezkami.

Ogolnie - masz psa lub kota = nikt nie chce ci wynajac domu czy mieszkania.
Veterynarz:
www.gulesider.no/finn:dyreklinikk+stavanger
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(paulina93)
Wiking
Niestety znalezienie mieszkania z tolerancyjnym właścicielem , jeżeli chodzi o zwierzaki, jest bardzo trudne.. Zdążyliśmy się już o tym przekonać. Od miesiąca szukamy odpowiedniej oferty na terenie Stavanger, jak na razie bezskutecznie. Jednak nie tracę nadziei Dziękuję za odpowiedź.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok