Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zaplacimy za pomoc w znalezieniu pracy w Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
(1824 niezalogowanych)
4 Posty
Łukasz Wcisło
(Luk85)
Wiking
Jestesmy para 28-latkow.Chcemy wyjechać do Norwegii na dluzszy okres czasu,by zarobić na slub i w przyszłości wybudować dom.Mamy doświadczenie w pracy za granica,ja również w Norwegii(jednakże tylko kilka miesięcy).Znamy komunikatywnie angielski.Szukamy jakiejkolwiek pracy fizycznej,najlepiej(w przypadku mojej dziewczyny) jako sprzataczka,a ja jako stolarz/ciesla lub pomocnik stolarza.Zdajemy sobie sprawę jak ciężko o prace w Norwegii,dlatego ze swojej strony oferujemy wynagrodzenie.Prosze o kontakt na maila: change017@o2.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a ile możecie zaoferować?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
jasta nie ladnie ?chcesz oskubac mlodziez?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
nie jesteś ciekaw
ile mogą wyłożyć?
PS
czy w ogóle zdają sobie sprawę, iż normą zwyczajową wśród polaczków staje się
dwu miesiączka
za pracę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
222 Posty
Pawel Kiełbasa
(Purii_id)
Stały Bywalec
scottadkins85 napisał:
Chcemy wyjechać do Norwegii na dluzszy okres czasu,by zarobić na slub (...)



Jeżeli chcecie zapłacić za pracę w Norwegii, to czy nie lepiej wydać tą kwotę na ślub?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
Purii_id napisał:
scottadkins85 napisał:
Chcemy wyjechać do Norwegii na dluzszy okres czasu,by zarobić na slub (...)



Jeżeli chcecie zapłacić za pracę w Norwegii, to czy nie lepiej wydać tą kwotę na ślub?


Slub, jak slub, to tylko majacy nas "wzruszyc" powod. Tu chodzi o dom.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
scottadkins85 napisał:
Jestesmy para 28-latkow.Chcemy wyjechać do Norwegii na dluzszy okres czasu,by zarobić na slub i w przyszłości wybudować dom.Mamy doświadczenie w pracy za granica,ja również w Norwegii(jednakże tylko kilka miesięcy).Znamy komunikatywnie angielski.Szukamy jakiejkolwiek pracy fizycznej,najlepiej(w przypadku mojej dziewczyny) jako sprzataczka,a ja jako stolarz/ciesla lub pomocnik stolarza.Zdajemy sobie sprawę jak ciężko o prace w Norwegii,dlatego ze swojej strony oferujemy wynagrodzenie.Prosze o kontakt na maila: change017@o2.plty qrwa chamie jebany, niewiaste do sprzatania a sam za ciesielke chcesz sie brać(Jesus tyle lat sie szkolił), a ty prostaku ot tak? wrzuć zdjęcie kobitki, na początek cuś sie ogarnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Zenek Sprochenek
(Optimus_Anihilacja)
Stały Bywalec
AndersB napisał:
scottadkins85 napisał:
Jestesmy para 28-latkow.Chcemy wyjechać do Norwegii na dluzszy okres czasu,by zarobić na slub i w przyszłości wybudować dom.Mamy doświadczenie w pracy za granica,ja również w Norwegii(jednakże tylko kilka miesięcy).Znamy komunikatywnie angielski.Szukamy jakiejkolwiek pracy fizycznej,najlepiej(w przypadku mojej dziewczyny) jako sprzataczka,a ja jako stolarz/ciesla lub pomocnik stolarza.Zdajemy sobie sprawę jak ciężko o prace w Norwegii,dlatego ze swojej strony oferujemy wynagrodzenie.Prosze o kontakt na maila: change017@o2.plty qrwa chamie jebany, niewiaste do sprzatania a sam za ciesielke chcesz sie brać(Jesus tyle lat sie szkolił), a ty prostaku ot tak? wrzuć zdjęcie kobitki, na początek cuś sie ogarnie


Spojny komunikat Jas sie pisze z Andersem na dublet, Jak pani dostepna to chlopowine biore do siebie i przekwalifikuje na malrzyne albo gulvleggera.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Optimus_Anihilacja napisał:
AndersB napisał:
scottadkins85 napisał:
Jestesmy para 28-latkow.Chcemy wyjechać do Norwegii na dluzszy okres czasu,by zarobić na slub i w przyszłości wybudować dom.Mamy doświadczenie w pracy za granica,ja również w Norwegii(jednakże tylko kilka miesięcy).Znamy komunikatywnie angielski.Szukamy jakiejkolwiek pracy fizycznej,najlepiej(w przypadku mojej dziewczyny) jako sprzataczka,a ja jako stolarz/ciesla lub pomocnik stolarza.Zdajemy sobie sprawę jak ciężko o prace w Norwegii,dlatego ze swojej strony oferujemy wynagrodzenie.Prosze o kontakt na maila: change017@o2.plty qrwa chamie jebany, niewiaste do sprzatania a sam za ciesielke chcesz sie brać(Jesus tyle lat sie szkolił), a ty prostaku ot tak? wrzuć zdjęcie kobitki, na początek cuś sie ogarnie


Spojny komunikat Jas sie pisze z Andersem na dublet, Jak pani dostepna to chlopowine biore do siebie i przekwalifikuje na malrzyne albo gulvlegera.
weź nie rozpieszczaj i zaproponuj sprzątanie na "dzien dobry" koledze
p.s. a jesli jego koleżanka umie pirogi lepic to ja otwieram te pirogarnie u siebie na wsi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Zenek Sprochenek
(Optimus_Anihilacja)
Stały Bywalec
AndersB napisał:
Optimus_Anihilacja napisał:
AndersB napisał:
scottadkins85 napisał:
Jestesmy para 28-latkow.Chcemy wyjechać do Norwegii na dluzszy okres czasu,by zarobić na slub i w przyszłości wybudować dom.Mamy doświadczenie w pracy za granica,ja również w Norwegii(jednakże tylko kilka miesięcy).Znamy komunikatywnie angielski.Szukamy jakiejkolwiek pracy fizycznej,najlepiej(w przypadku mojej dziewczyny) jako sprzataczka,a ja jako stolarz/ciesla lub pomocnik stolarza.Zdajemy sobie sprawę jak ciężko o prace w Norwegii,dlatego ze swojej strony oferujemy wynagrodzenie.Prosze o kontakt na maila: change017@o2.plty qrwa chamie jebany, niewiaste do sprzatania a sam za ciesielke chcesz sie brać(Jesus tyle lat sie szkolił), a ty prostaku ot tak? wrzuć zdjęcie kobitki, na początek cuś sie ogarnie


Spojny komunikat Jas sie pisze z Andersem na dublet, Jak pani dostepna to chlopowine biore do siebie i przekwalifikuje na malrzyne albo gulvlegera.
weź nie rozpieszczaj i zaproponuj sprzątanie na "dzien dobry" koledze
p.s. a jesli jego koleżanka umie pirogi lepic to ja otwieram te pirogarnie u siebie na wsi


Trza se przeciez pomagac! Nie mozna byc wobec rodaka lupusem.
Warunkiem jest odpowiednia budowa narzeczonej, otwarta...nie nie glowa, no i te pirogi, jakkolwiek to by zabrzmialo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok